Leírás
LEÍRÁS:
Electrolux LMS4253TMK 1000W 25L Beépíthető mikrohullámú sütő, Fekete
Főzés módok: mikrohullámú sütő, mikrohullámú sütő és grill
Mikrohullámú teljesítmény: 900 W
Szintek száma: 8
Grill teljesítmény: 1000 W
Automatikus leolvasztó programok
Jelzi a program végét
Automatikus főzési programok tömeg szerint
Ajtónyitó gomb
LED kijelző
Vezérlőpanel: Digitális
Teljesítményválasztás érintőgombokkal
Ajtó nyitása: Bal
A forgótányér átmérője és típusa: 270 mm, üveg
Magasság: 38,8 cm
Szélesség: 59,5 cm
Mélység: 37,7 cm
Szín: fekete
Teljesítményfelvétel: 1400 W
Belső anyaga: rozsdamentes acél
Kábel: 1 méter
Feszültség: 230 V
Készüléktömeg (nettó) 15,70 kg
(bruttó) 18,60 kg
Paraméterek
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Gomb |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Forgótányér méret | 27 cm |
| Grill funkció | Igen |
| Grill teljesítmény | 1000 W |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Automatikus |
| Márka | Electrolux |
| Mikrohullám teljesítmény | 900 W |
| Sütő bevonata | Inox |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 8 |
| Tömeg | 15.7 kg |
| Űrtartalom | 25 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Electrolux LMS4253TMK 1000W 25L Beépíthető mikrohullámú sütő, Fekete
Főzés módok: mikrohullámú sütő, mikrohullámú sütő és grill
Mikrohullámú teljesítmény: 900 W
Szintek száma: 8
Grill teljesítmény: 1000 W
Automatikus leolvasztó programok
Jelzi a program végét
Automatikus főzési programok tömeg szerint
Ajtónyitó gomb
LED kijelző
Vezérlőpanel: Digitális
Teljesítményválasztás érintőgombokkal
Ajtó nyitása: Bal
A forgótányér átmérője és típusa: 270 mm, üveg
Magasság: 38,8 cm
Szélesség: 59,5 cm
Mélység: 37,7 cm
Szín: fekete
Teljesítményfelvétel: 1400 W
Belső anyaga: rozsdamentes acél
Kábel: 1 méter
Feszültség: 230 V
Készüléktömeg (nettó) 15,70 kg
(bruttó) 18,60 kg
| Ajtónyitás iránya | Bal |
| Ajtónyitás típusa | Gomb |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Egyéb kijelzés | Idő |
| Forgótányér méret | 27 cm |
| Grill funkció | Igen |
| Grill teljesítmény | 1000 W |
| Kijelző | LED |
| Kiolvasztás | Automatikus |
| Márka | Electrolux |
| Mikrohullám teljesítmény | 900 W |
| Sütő bevonata | Inox |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény fokozatok száma | 8 |
| Tömeg | 15.7 kg |
| Űrtartalom | 25 l |
