Leírás
Leírás:
Élvezze a tökéletes kávét minden nap ezzel a kompakt és könnyen kezelhető DeLonghi Magnifica S automata kávéfőzővel. A 13 fokozatú rozsdamentes acél kávésőrlőnek köszönhetően mindig frissen őrölt kávéval készítheti el kedvenc italait. A felhasználóbarát ikonokkal ellátott kijelző és a személyre szabható beállítások (erősség, hosszúság, hőmérséklet) biztosítják, hogy minden csésze tökéletes legyen az Ön ízlésének megfelelően. Két csésze kávé egyidejű főzése is lehetséges, így reggelente gyorsan és egyszerűen indíthatja a napot.
Főbb jellemzők:
- 13 fokozatú rozsdamentes acél kávésőrlő
- Őrölt kávéval is használható
- Csészemelegítő
- Ikonokkal kommunikáló kijelző
- Manuális tejhabosító
- Automatikus karbantartási funkciók (öblítés, vízkőoldás)
- Receptek: Espresso, Dupla Espresso, Hosszú kávé, Dupla hosszú kávé
- Személyre szabható beállítások: erősség, hosszúság, hőmérséklet
- 2 csésze kávé egyidejű lefőzése
- Kivehető központi főzőegység (könnyű tisztítás)
- Állítható csészekifolyó magasság (86-142 mm)
- 1,8 literes víztartály
- Vízszűrő kompatibilis
- Energiatakarékos üzemmód
Műszaki adatok:
| Tömeg | kg | 9.1 |
| Teljesítmény | W | 1450 |
| Frekvencia | V~Hz | 220/240~50/60 |
| Víztartály | l | 1,8 |
| Kávétartó | g | 250 |
Paraméterek
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 15 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 35.1 cm |
| Márka | Delonghi |
| Mélység | 43 cm |
| Szélesség | 23 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1450 W |
| Tömeg | 9.1 kg |
| Vízkőmentesítés | Igen |
| Víztartály kapacitása | 1800 ml |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás:
Élvezze a tökéletes kávét minden nap ezzel a kompakt és könnyen kezelhető DeLonghi Magnifica S automata kávéfőzővel. A 13 fokozatú rozsdamentes acél kávésőrlőnek köszönhetően mindig frissen őrölt kávéval készítheti el kedvenc italait. A felhasználóbarát ikonokkal ellátott kijelző és a személyre szabható beállítások (erősség, hosszúság, hőmérséklet) biztosítják, hogy minden csésze tökéletes legyen az Ön ízlésének megfelelően. Két csésze kávé egyidejű főzése is lehetséges, így reggelente gyorsan és egyszerűen indíthatja a napot.
Főbb jellemzők:
- 13 fokozatú rozsdamentes acél kávésőrlő
- Őrölt kávéval is használható
- Csészemelegítő
- Ikonokkal kommunikáló kijelző
- Manuális tejhabosító
- Automatikus karbantartási funkciók (öblítés, vízkőoldás)
- Receptek: Espresso, Dupla Espresso, Hosszú kávé, Dupla hosszú kávé
- Személyre szabható beállítások: erősség, hosszúság, hőmérséklet
- 2 csésze kávé egyidejű lefőzése
- Kivehető központi főzőegység (könnyű tisztítás)
- Állítható csészekifolyó magasság (86-142 mm)
- 1,8 literes víztartály
- Vízszűrő kompatibilis
- Energiatakarékos üzemmód
Műszaki adatok:
| Tömeg | kg | 9.1 |
| Teljesítmény | W | 1450 |
| Frekvencia | V~Hz | 220/240~50/60 |
| Víztartály | l | 1,8 |
| Kávétartó | g | 250 |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Gőznyomás | 15 BAR |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 35.1 cm |
| Márka | Delonghi |
| Mélység | 43 cm |
| Szélesség | 23 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1450 W |
| Tömeg | 9.1 kg |
| Vízkőmentesítés | Igen |
| Víztartály kapacitása | 1800 ml |
