Leírás
LEÍRÁS:
A Detoolz elektromos húsdaráló egy nagy teljesítményű, hatékony és kompakt készülék, amely ideális választás otthoni használatra vagy kisebb húsfeldolgozó egységekbe. A 1400 W-os motor és a 90 kg/óra feldolgozási kapacitás garantálja a gyors és problémamentes húsdarálást, elakadás nélkül.
A gép rozsdamentes acél és alumínium alkatrészei hosszú élettartamot és higiénikus működést biztosítanak. Túlmelegedés elleni védelemmel, stabil, csúszásmentes talpakkal és visszaforgató funkcióval rendelkezik a biztonságos és kényelmes használat érdekében.
Főbb jellemzők:
Márka: Detoolz
Típus: elektromos húsdaráló
Maximális teljesítmény: 1400 W
Feszültség: 230 V
Frekvencia: 50 Hz
Feldolgozási kapacitás: akár 90 kg/óra
Túlmelegedés elleni védelem: igen
Fordított forgás (reverse) funkció: igen
Anyag: alumínium, rozsdamentes acél, műanyag
Tekercselés anyaga: réz
Tartozékok: 3 db darálótárcsa különböző finomságú daráláshoz
Tápkábel hossza: 1,2 m
Tengely átmérője: 8 mm
Csúszásmentes gumitalpak
Kivehető húsadagoló tálca
Méretek és súly:
Nettó tömeg: 3,11 kg
Bruttó tömeg: 3,75kg
Paraméterek
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Kábel hossza | 1.2 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Straus Austria |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Ezüst-Fekete |
| Teljesítmény | 1400 W |
| Tömeg | 3.11 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
A Detoolz elektromos húsdaráló egy nagy teljesítményű, hatékony és kompakt készülék, amely ideális választás otthoni használatra vagy kisebb húsfeldolgozó egységekbe. A 1400 W-os motor és a 90 kg/óra feldolgozási kapacitás garantálja a gyors és problémamentes húsdarálást, elakadás nélkül.
A gép rozsdamentes acél és alumínium alkatrészei hosszú élettartamot és higiénikus működést biztosítanak. Túlmelegedés elleni védelemmel, stabil, csúszásmentes talpakkal és visszaforgató funkcióval rendelkezik a biztonságos és kényelmes használat érdekében.
Főbb jellemzők:
Márka: Detoolz
Típus: elektromos húsdaráló
Maximális teljesítmény: 1400 W
Feszültség: 230 V
Frekvencia: 50 Hz
Feldolgozási kapacitás: akár 90 kg/óra
Túlmelegedés elleni védelem: igen
Fordított forgás (reverse) funkció: igen
Anyag: alumínium, rozsdamentes acél, műanyag
Tekercselés anyaga: réz
Tartozékok: 3 db darálótárcsa különböző finomságú daráláshoz
Tápkábel hossza: 1,2 m
Tengely átmérője: 8 mm
Csúszásmentes gumitalpak
Kivehető húsadagoló tálca
Méretek és súly:
Nettó tömeg: 3,11 kg
Bruttó tömeg: 3,75kg
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Kábel hossza | 1.2 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Straus Austria |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Ezüst-Fekete |
| Teljesítmény | 1400 W |
| Tömeg | 3.11 kg |
