Leírás
Zurrichberg ZBP/7648 Elektromos Húsdaráló, 1500 W, 550 g/perc darálási kapacitás, Kolbászkészítés, darálás
Főbb jellemzők:
- Be-/kikapcsoló gomb
- Visszafele funkció a megnövelt biztonság érdekében
- Percenként 550g hús darálására alkalmas
- Energiatakarékos motor
- Tartós rozsdamentes acélpengék
- Csuszás mentes gumitalp
- Könnyen eltávolítható darálófej
- Könnyű használat és kezelés
- Polírozott alumínium gépfej és adagolótálca
- Kolbászkészítő adapter, kebbe kiegészítő, 3db rozsdamentes acél hús fém vágólap
Műszaki adatok:
- Teljesítmény: 1500W
- Hálózati feszültség: 220-240V , 50Hz
- Darálási sebesség: 550 g/perc
- Csomag tartalma:
- 1db x 1500W elektromos húsdaráló
- 1db x nyomórúd
- 3db x fém vágólap (3 mm, 5 mm, 7 mm)
- 1db x kolbászkészítő adapter
- 1db x kebbe kiegészítő
Paraméterek
| Csomag tartalma | Kolbászkészítő adapter, kebbe kiegészítő, 3db rozsdamentes acél hús fém vágólap |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Zurrichberg |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Szürke |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 1 |
| Tömeg | 3 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Kapacitás | 1.9 kg/perc |
| Fokozat | 1 |
| Kolbásztöltő | Igen |
| Vágótárcsák száma | 3 nemesacél vágótárcsa |
| Ajándék receptekkel | NEM |
| Teljesítmény | 1600 W |
| Tálca anyaga | Műanyag |
| Kolbászkészítő tartozék | IGEN |
| Aprító feltét | IGEN |
| Aprító funkciói | Darálás és reszelés |
| Szeletelő feltét | NEM |
| A csomag részét képező további kiegészítők | Toldóelem püré készítéséhez |
| Hátramenet pozíció | IGEN |
| Szín | Fehér |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Zurrichberg ZBP/7648 Elektromos Húsdaráló, 1500 W, 550 g/perc darálási kapacitás, Kolbászkészítés, darálás
Főbb jellemzők:
- Be-/kikapcsoló gomb
- Visszafele funkció a megnövelt biztonság érdekében
- Percenként 550g hús darálására alkalmas
- Energiatakarékos motor
- Tartós rozsdamentes acélpengék
- Csuszás mentes gumitalp
- Könnyen eltávolítható darálófej
- Könnyű használat és kezelés
- Polírozott alumínium gépfej és adagolótálca
- Kolbászkészítő adapter, kebbe kiegészítő, 3db rozsdamentes acél hús fém vágólap
Műszaki adatok:
- Teljesítmény: 1500W
- Hálózati feszültség: 220-240V , 50Hz
- Darálási sebesség: 550 g/perc
- Csomag tartalma:
- 1db x 1500W elektromos húsdaráló
- 1db x nyomórúd
- 3db x fém vágólap (3 mm, 5 mm, 7 mm)
- 1db x kolbászkészítő adapter
- 1db x kebbe kiegészítő
| Csomag tartalma | Kolbászkészítő adapter, kebbe kiegészítő, 3db rozsdamentes acél hús fém vágólap |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Zurrichberg |
| Pengék anyaga | Rozsdamentes acél |
| Szín | Szürke |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 1 |
| Tömeg | 3 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Kapacitás | 1.9 kg/perc |
| Fokozat | 1 |
| Kolbásztöltő | Igen |
| Vágótárcsák száma | 3 nemesacél vágótárcsa |
| Ajándék receptekkel | NEM |
| Teljesítmény | 1600 W |
| Tálca anyaga | Műanyag |
| Kolbászkészítő tartozék | IGEN |
| Aprító feltét | IGEN |
| Aprító funkciói | Darálás és reszelés |
| Szeletelő feltét | NEM |
| A csomag részét képező további kiegészítők | Toldóelem püré készítéséhez |
| Hátramenet pozíció | IGEN |
| Szín | Fehér |
Hasonló termékek
Detoolz DZ-CB1004-G01 Elektromos húsdaráló 1400 W, 3 db darálótárcsa, 90 kg/óra feldolgozási kapacitás, Ezüst-Fekete
Cikkszám: DETDZCB1004G01
22.900 Ft
Gyártó: Straus Austria
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Royalty Line RL-MG5 Elektromos húsdaráló, 500 W, Fekete
Cikkszám: ROYRLMG5
23.990 Ft
Gyártó: Royalty Line
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Berlinger Haus BH/9727 fekete- rose gold elektromos húsdaráló
Cikkszám: BH9727
24.990 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor SMG 4200WH Elektromos Húsdaráló, 500W, Visszafelé is működő motor, Fehér, BONTOTT CSOMAGOLÁSÚ!
Cikkszám: SENSMG4200WH
24.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausberg HB-3430RS 1800W vörös elektromos húsdaráló réz motor
Cikkszám: HB3430RS
26.990 Ft
Gyártó: Hausberg
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
SilverLove Húsdaráló MG03-060, 2500 W teljesítmény, 4 db tartozék, Fehér
Cikkszám: SILMG03060
16.450 Ft
Gyártó: SILVER LOVE
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
SILVER LOVE SC-8602G 2 L HÚS-GYÜMÖLCS-ZÖLDSÉG DARÁLÓ 800W
Cikkszám: SILVERSC8602G
12.990 Ft
Gyártó: SILVER LOVE
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Öntöttvas húsdaráló 5-ös méret (Klönberg KB-8101, Zilner ZL-5201)
Cikkszám: KLOKB8101
6.990 Ft
Gyártó: Klönberg
Előrendelhető
Várható szállítás: 2026. május 04.
