Leírás
Anyaga: műanyag
Magas hőmérsékletnek ellenáll
Helytakarékos
Könnyen tisztítható
Forgó állvány
A készlet tartalma:
Merőkanál 34cm
Konyhakanál 34cm
Tésztakanál 34 cm
Vágott kanál 34 cm
Spatula lyukakkal 35cm
Spatula 35 cm
40 cm-es forgóállvány
Paraméterek
| Anyag | Műanyag |
| Márka | Edenberg |
| Tömeg | 1.8 kg |
| A készlet tartalma | |
| • Merőkanál | 34cm |
| • Konyhakanál | 34cm |
| • Tésztakanál | 34 cm |
| • Vágott kanál | 34 cm |
| • Spatula lyukakkal | 35cm |
| • Spatula | 35 cm |
| • 40 cm-es forgóállvány |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Anyaga: műanyag
Magas hőmérsékletnek ellenáll
Helytakarékos
Könnyen tisztítható
Forgó állvány
A készlet tartalma:
Merőkanál 34cm
Konyhakanál 34cm
Tésztakanál 34 cm
Vágott kanál 34 cm
Spatula lyukakkal 35cm
Spatula 35 cm
40 cm-es forgóállvány
| Anyag | Műanyag |
| Márka | Edenberg |
| Tömeg | 1.8 kg |
| A készlet tartalma | |
| • Merőkanál | 34cm |
| • Konyhakanál | 34cm |
| • Tésztakanál | 34 cm |
| • Vágott kanál | 34 cm |
| • Spatula lyukakkal | 35cm |
| • Spatula | 35 cm |
| • 40 cm-es forgóállvány |
