Leírás
Anyaga: műanyag, étellel nem reagál
Magas hőmérsékletnek ellenáll
Könnyen tisztítható
A készlet tartalma:
merőkanál 34 cm,
főzőkanál 34cm
tésztakanál 34cm
lyukas kanál 34cm
spatula lyukakkal 35cm
spatula 35 cm
forgó állvány 40cm.
Paraméterek
| Anyag | Műanyag |
| Márka | Edenberg |
| Tömeg | 1.8 kg |
| A készlet tartalma | |
| • merőkanál | 34 cm |
| • főzőkanál | 34cm |
| • tésztakanál | 34cm |
| • lyukas kanál | 34cm |
| • spatula lyukakkal | 35cm |
| • spatula | 35 cm |
| • forgó állvány | 40cm |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Anyaga: műanyag, étellel nem reagál
Magas hőmérsékletnek ellenáll
Könnyen tisztítható
A készlet tartalma:
merőkanál 34 cm,
főzőkanál 34cm
tésztakanál 34cm
lyukas kanál 34cm
spatula lyukakkal 35cm
spatula 35 cm
forgó állvány 40cm.
| Anyag | Műanyag |
| Márka | Edenberg |
| Tömeg | 1.8 kg |
| A készlet tartalma | |
| • merőkanál | 34 cm |
| • főzőkanál | 34cm |
| • tésztakanál | 34cm |
| • lyukas kanál | 34cm |
| • spatula lyukakkal | 35cm |
| • spatula | 35 cm |
| • forgó állvány | 40cm |
