Leírás
Termék típus: fagyasztóláda
Szín: Fehér
Teljes méret: 198 L
Klíma osztály: ST/N/SN/T
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 9 kg/24 óra
Zajszínt: 41 dB
Fagyasztó: 3 részes
Rejtett ajtónyitás: Igen
Manuális leolvasztás: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 812 x 550 x 850 mm
Tömeg: 26,9/29,9 kg
Minimális környezeti működési hőmérséklet: -15 celsius fok, Üzemmód választási lehetőség, hűt vagy fagyaszt, beállítható hőmérséklet tartomány: +10 - -30 celsius fokig
Paraméterek
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Felfelé nyíló |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 200 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 9 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 198 l |
| Klímabesorolási osztály | ST/N/SN/T |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 55 cm |
| Szélesség | 81 cm |
| Teljes térfogat | 198 l |
| Tömeg | 26.9 kg |
| Zajszint | 41 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termék típus: fagyasztóláda
Szín: Fehér
Teljes méret: 198 L
Klíma osztály: ST/N/SN/T
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 9 kg/24 óra
Zajszínt: 41 dB
Fagyasztó: 3 részes
Rejtett ajtónyitás: Igen
Manuális leolvasztás: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 812 x 550 x 850 mm
Tömeg: 26,9/29,9 kg
Minimális környezeti működési hőmérséklet: -15 celsius fok, Üzemmód választási lehetőség, hűt vagy fagyaszt, beállítható hőmérséklet tartomány: +10 - -30 celsius fokig
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Felfelé nyíló |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 200 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 9 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 198 l |
| Klímabesorolási osztály | ST/N/SN/T |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 85 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 55 cm |
| Szélesség | 81 cm |
| Teljes térfogat | 198 l |
| Tömeg | 26.9 kg |
| Zajszint | 41 dB |
