Leírás
Termék típus: fagyasztóláda
Szín: Fehér
Teljes méret: 293 L
Klíma osztály: ST/N/SN Minimális környezeti működési hőmérséklet: -15 celsius fok, Üzemmód választási lehetőség, hűt vagy fagyaszt, beállítható hőmérséklet tartomány: +10 - -30 celsius fokig
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 14 kg/24 óra
Zajszínt: 41 dB
Fagyasztó: 2 részes
Rejtett ajtónyitás: Igen
Manuális leolvasztás: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 1060 x 590 x 845 mm
Tömeg: 32.5/37 kg
Minimális környezeti működési hőmérséklet: -15 celsius fok, Üzemmód választási lehetőség, hűt vagy fagyaszt, beállítható hőmérséklet tartomány: +10 - -30 celsius fokig
Paraméterek
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Felfelé nyíló |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 230 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 14 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztó térfogat | 293 l |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Klímabesorolási osztály | ST/N/SN |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 84.5 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 59 cm |
| Szélesség | 106 cm |
| Teljes térfogat | 293 l |
| Tömeg | 32.5 kg |
| Zajszint | 41 dB |
| Termék típus | fagyasztóláda |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 293 L |
| Klíma osztály | ST/N/SN |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 14 kg/24 óra |
| Zajszínt | 41 dB |
| Fagyasztó | 2 részes |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 1060 x 590 x 845 mm |
| Tömeg | 34.5/37 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termék típus: fagyasztóláda
Szín: Fehér
Teljes méret: 293 L
Klíma osztály: ST/N/SN Minimális környezeti működési hőmérséklet: -15 celsius fok, Üzemmód választási lehetőség, hűt vagy fagyaszt, beállítható hőmérséklet tartomány: +10 - -30 celsius fokig
Energia osztály: E
Fagyasztó kapacitás: 14 kg/24 óra
Zajszínt: 41 dB
Fagyasztó: 2 részes
Rejtett ajtónyitás: Igen
Manuális leolvasztás: Igen
Méretek (szélesség x mélység x magasság): 1060 x 590 x 845 mm
Tömeg: 32.5/37 kg
Minimális környezeti működési hőmérséklet: -15 celsius fok, Üzemmód választási lehetőség, hűt vagy fagyaszt, beállítható hőmérséklet tartomány: +10 - -30 celsius fokig
| Ajtók száma | 1 |
| Ajtónyitás iránya | Felfelé nyíló |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 230 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 14 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 2 |
| Fagyasztó térfogat | 293 l |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Klímabesorolási osztály | ST/N/SN |
| Leolvasztás fajtája | Manuális |
| Magasság | 84.5 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 59 cm |
| Szélesség | 106 cm |
| Teljes térfogat | 293 l |
| Tömeg | 32.5 kg |
| Zajszint | 41 dB |
| Termék típus | fagyasztóláda |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 293 L |
| Klíma osztály | ST/N/SN |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 14 kg/24 óra |
| Zajszínt | 41 dB |
| Fagyasztó | 2 részes |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Manuális leolvasztás | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 1060 x 590 x 845 mm |
| Tömeg | 34.5/37 kg |
