Leírás
Öntisztító szűrő
Az automata szűrőtisztító rendszer eltávolítja az ételmaradék darabokat az eltömődés elkerülése, ezáltal a hibák, illetve üzemzavarok megelőzése érdekében.
AquaStop
Vízszivárgás esetén az AquaStop biztonsági rendszer automatikusan elzárja a gép vízellátását miközben a szivattyú kipumpálja belőle a maradék vizet. A mosogatógépet így nyugodtan hagyhatod dolgozni éjszaka, vagy amikor nem vagy otthon, anélkül, hogy aggódnod kéne a szivárgás miatt.
3 az 1-ben funkció
A mosogatógép használható 3in1 tablettákkal is. Ebben az esetben nem szükséges külön öblítő folyadék, hiszen a gép nem fogja felhasználni, ami nagyon kényelmessé teszi ezt a funkciót. Ha viszont por vagy gél mosogatószert használsz, a gép az öblítő folyadékból is adagol a mosogatáshoz az optimális eredmény eléréséhez, hogy az edények csillogjanak.
Termékjellemzők:
Terítékszám: 9 darab
Felső kosár rendszer: Manuális
További lehetőségek: Féltöltet opció
A képen látható fehér előlap nem tartozék!
Hatékonyság:
Mosogatás hatékonysága: A.
Szárítási hatékonyság: A.
Hagyományos motorral rendelkezik.
Vízfogyasztása 9l.
A maximális csatlakozási vízhőmérséklet 60 °C.
Energia felhasználása normál programon 0.705 kWh.
Vezérlés:
Mosás vége kijelzés funckióvaql rendelkezik.
Hangjelzést ad.
3 az 1-ben mosogatógép tabletta funkcióval ellátott.
Programok:
Gyorsprogram
Intenzív mosogatás
Áztatás
ECO program
1 órás
A mosogatási hőfok 65, 60, 45, vagy 35 °C lehet.
Az Eco program időtartama 235 perc.
Paraméterek
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Ciklusonkénti vízfogyasztás | 9 l |
| Energiafogyasztás | 70 kWh/100 ciklus |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | E |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Inverter technológia | Nem |
| Keskeny kivitel | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 81.5 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 55 cm |
| Szélesség | 44 cm |
| Szín | Fehér |
| Terítékek száma | 9 |
| Tömeg | 31 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Zajszint | 47 dB |
| Energiaosztály A-tól (hatékony) G-ig (kevésbé hatékony) terjedő skálán | E |
| Mosogatás hatékonysága | A |
| Szárítási hatékonyság | A |
| Motor | Hagyományos motor |
| Vízfogyasztás | 9 l |
| Maximális csatlakozási vízhőmérséklet | 60 °C |
| Energia felhasználás - normál program | 0.705 kWh |
| Energiafogyasztás készenléti állapotban | 0.49 W |
| Mosás vége kijelzés | Hangjelzés |
| 3 az 1-ben mosogatógép tabletta funkció | Igen |
| Mosogatás programok | Gyorsprogram, Intenzív mosogatás, Áztatás, ECO program, 1h wash |
| Mosogatási hőfokok (°C) | 65/60/45/35 |
| Eco program időtartama | 235 perc |
| Terítékszám | 9 darab |
| Felső kosár rendszer | Manuális |
| Belső világítás | Nem |
| Féltöltet opció | Igen |
| Kosarak száma | 2 |
| Többfunkciós alsó kosár | Igen |
| Túlfolyás elleni védelem | Igen |
| Total AquaStop védelmi rendszer | Igen |
| Szerviz diagnosztika kijelző | Igen |
| Üst anyaga | Inox |
| Zajszint dB(A) | 47 |
| Állítható lábazat magasság | 50 mm |
| A termék szélessége | 448 mm |
| A termék magassága | 815 mm |
| A termék mélysége | 550 mm |
| A termék tömege | 41 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Öntisztító szűrő
Az automata szűrőtisztító rendszer eltávolítja az ételmaradék darabokat az eltömődés elkerülése, ezáltal a hibák, illetve üzemzavarok megelőzése érdekében.
AquaStop
Vízszivárgás esetén az AquaStop biztonsági rendszer automatikusan elzárja a gép vízellátását miközben a szivattyú kipumpálja belőle a maradék vizet. A mosogatógépet így nyugodtan hagyhatod dolgozni éjszaka, vagy amikor nem vagy otthon, anélkül, hogy aggódnod kéne a szivárgás miatt.
3 az 1-ben funkció
A mosogatógép használható 3in1 tablettákkal is. Ebben az esetben nem szükséges külön öblítő folyadék, hiszen a gép nem fogja felhasználni, ami nagyon kényelmessé teszi ezt a funkciót. Ha viszont por vagy gél mosogatószert használsz, a gép az öblítő folyadékból is adagol a mosogatáshoz az optimális eredmény eléréséhez, hogy az edények csillogjanak.
Termékjellemzők:
Terítékszám: 9 darab
Felső kosár rendszer: Manuális
További lehetőségek: Féltöltet opció
A képen látható fehér előlap nem tartozék!
Hatékonyság:
Mosogatás hatékonysága: A.
Szárítási hatékonyság: A.
Hagyományos motorral rendelkezik.
Vízfogyasztása 9l.
A maximális csatlakozási vízhőmérséklet 60 °C.
Energia felhasználása normál programon 0.705 kWh.
Vezérlés:
Mosás vége kijelzés funckióvaql rendelkezik.
Hangjelzést ad.
3 az 1-ben mosogatógép tabletta funkcióval ellátott.
Programok:
Gyorsprogram
Intenzív mosogatás
Áztatás
ECO program
1 órás
A mosogatási hőfok 65, 60, 45, vagy 35 °C lehet.
Az Eco program időtartama 235 perc.
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Ciklusonkénti vízfogyasztás | 9 l |
| Energiafogyasztás | 70 kWh/100 ciklus |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | E |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Inverter technológia | Nem |
| Keskeny kivitel | Igen |
| Kijelző | Nincs |
| Magasság | 81.5 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 55 cm |
| Szélesség | 44 cm |
| Szín | Fehér |
| Terítékek száma | 9 |
| Tömeg | 31 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Digitális |
| Zajszint | 47 dB |
| Energiaosztály A-tól (hatékony) G-ig (kevésbé hatékony) terjedő skálán | E |
| Mosogatás hatékonysága | A |
| Szárítási hatékonyság | A |
| Motor | Hagyományos motor |
| Vízfogyasztás | 9 l |
| Maximális csatlakozási vízhőmérséklet | 60 °C |
| Energia felhasználás - normál program | 0.705 kWh |
| Energiafogyasztás készenléti állapotban | 0.49 W |
| Mosás vége kijelzés | Hangjelzés |
| 3 az 1-ben mosogatógép tabletta funkció | Igen |
| Mosogatás programok | Gyorsprogram, Intenzív mosogatás, Áztatás, ECO program, 1h wash |
| Mosogatási hőfokok (°C) | 65/60/45/35 |
| Eco program időtartama | 235 perc |
| Terítékszám | 9 darab |
| Felső kosár rendszer | Manuális |
| Belső világítás | Nem |
| Féltöltet opció | Igen |
| Kosarak száma | 2 |
| Többfunkciós alsó kosár | Igen |
| Túlfolyás elleni védelem | Igen |
| Total AquaStop védelmi rendszer | Igen |
| Szerviz diagnosztika kijelző | Igen |
| Üst anyaga | Inox |
| Zajszint dB(A) | 47 |
| Állítható lábazat magasság | 50 mm |
| A termék szélessége | 448 mm |
| A termék magassága | 815 mm |
| A termék mélysége | 550 mm |
| A termék tömege | 41 kg |
