Leírás
LEÍRÁS:
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 8 |
| Teljesítmény | 1900 W |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Kosarak száma | 3 |
| Szín | Ezüst |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Félintegrált |
Funkciók és Programok
| Programok | Finom Előmosás Eco Clean Intenzív Gyors Normál |
| Tulajdonság | Hátralevő idő mutató Só-utántöltés jelzés Késleltetett indítás Állítható felső kosár Öblítőszerhiány jelzés |
| Késleltetett indítás | 24 h |
Energia és Teljesítmény
| Kondenzációs hatékonyság | A |
| Zajszint | 44 dB |
| Évi energiafogyasztás | 238 kWh |
| Energiafogyasztás/mosás | 0.833 kWh |
| Éves átlagos vízfogyasztás | 2660 l |
| Vízfogyasztás/mosás | 9.5 l |
Méretek
| Magasság | 82 cm |
| Szélesség | 59,8 cm |
| Mélység | 55,5 cm |
| Tömlőhossz | 150 cm |
| Kábel hossza | 130 cm |
| Súly | 35.5 kg |
Paraméterek
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Ciklusonkénti vízfogyasztás | 9 l |
| Egyéb kijelzés | Sóhiány kijelzés |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Éves átlagos vízfogyasztás | 2660 l |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 238 KWh/év |
| Magasság | 82 cm |
| Márka | Whirlpool |
| Mélység | 55.5 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Terítékek száma | 14 |
| Tömeg | 35.5 kg |
| Tulajdonság | Késleltetett indítás |
| Zajszint | 44 dB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
| Típus | Teljesen beépíthető |
| Használat | Háztartási |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Kapacitás | 14 teríték |
| Programok száma | 8 |
| Teljesítmény | 1900 W |
| Tápfeszültség | 220 V 240 V |
| Kosarak száma | 3 |
| Szín | Ezüst |
| Vezérlőpanel típusa | Elektronikus |
| Vezérlés típusa | Félintegrált |
Funkciók és Programok
| Programok | Finom Előmosás Eco Clean Intenzív Gyors Normál |
| Tulajdonság | Hátralevő idő mutató Só-utántöltés jelzés Késleltetett indítás Állítható felső kosár Öblítőszerhiány jelzés |
| Késleltetett indítás | 24 h |
Energia és Teljesítmény
| Kondenzációs hatékonyság | A |
| Zajszint | 44 dB |
| Évi energiafogyasztás | 238 kWh |
| Energiafogyasztás/mosás | 0.833 kWh |
| Éves átlagos vízfogyasztás | 2660 l |
| Vízfogyasztás/mosás | 9.5 l |
Méretek
| Magasság | 82 cm |
| Szélesség | 59,8 cm |
| Mélység | 55,5 cm |
| Tömlőhossz | 150 cm |
| Kábel hossza | 130 cm |
| Súly | 35.5 kg |
| Beépítés típusa | Beépíthető |
| Ciklusonkénti vízfogyasztás | 9 l |
| Egyéb kijelzés | Sóhiány kijelzés |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Éves átlagos vízfogyasztás | 2660 l |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 238 KWh/év |
| Magasság | 82 cm |
| Márka | Whirlpool |
| Mélység | 55.5 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Szín | Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Terítékek száma | 14 |
| Tömeg | 35.5 kg |
| Tulajdonság | Késleltetett indítás |
| Zajszint | 44 dB |
Hasonló termékek
Electrolux EEM48320L SatelliteClean 600 Beépíthető, 14 terítékes mosogatógép, 60 cm AirDry MaxiFlex
Cikkszám: ELCEEM48320L
184.490 Ft
Gyártó: Electrolux
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Electrolux EES42210L teljesen integrálható beépíthető keskeny mosogatógép, 9 teríték, 10 l vízfogyasztás, 8 program, QuickSelect, AirDry, fekete
Cikkszám: ELCEES42210L
189.120 Ft
Gyártó: Electrolux
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Bosch SMV4HTX00E Serie 4 Teljesen integrálható beépíthető mosogatógép, 13 teríték, 6 program, 9 liter vízfogyasztás, D energiaosztály, Vario evőeszköz, Wifi, 60 cm
Cikkszám: BOSCHSMV4HTX00E
179.990 Ft
Gyártó: Bosch
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
WHIRLPOOL W8I HT58 TS Teljesen integrálható mosogatógép, B, 1900W, SpaceClean, 6. Érzék technológia, PowerClean Pro, NaturalDry
Cikkszám: WHIW8IHT58TS
229.990 Ft
Gyártó: Whirlpool
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Gorenje GV520E15 teljesen integrálható beépíthető mosogatógép, 9 teríték, 9 L fogyasztás, 5 program, 47 db zajszint, E energiaosztály, Alsó evőeszköztartó kosár, 45 cm, Digit. kijelző nélküli, fehér
Cikkszám: GORGV520E15
134.990 Ft
Gyártó: Gorenje
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tesla beépíthető mosogatógép WDI661M
Cikkszám: WDI661M
134.990 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Whirlpool W8I HT58 T Beépíthető mosogatógép,14 teríték, B, Digitális kijelző, Automata ajtónyitás, SpaceClean kosár, MaxiSpace, 6. Érzék technológia, NaturalDry, Csendes opció, Indításkésleltetés,
Cikkszám: WHIW8IHT58T
239.990 Ft
Gyártó: Whirlpool
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tesla beépíthető mosogatógép WDI461M
Cikkszám: WDI461M
118.590 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
