Leírás
LEÍRÁS:
A Hausberg kompakt tálas mixerének önforgó keverőedénye van, így nincs szükség a kézre.
Ezzel a funkcióval keverés közben hozzáadhatja a szükséges hozzávalókat, és ezzel egyidejűleg más tevékenységeket is végezhet a konyhában.
A tojásfehérje felverésétől a tortalapok keveréséig és a pizzatészta dagasztásáig a Hausberg mixer az Ön sokoldalú és hatékony partnere a konyhában. Erőteljes 300 W-os motorjával, 5 sebességével és Turbo funkciójával minden elkészíteni kívánt recepthez alkalmazkodik.
Könnyen és biztonságosan használható
Tál, keverő és tészta tartozékok rozsdamentes acélból, mosogatógépben mosható.
Jellemzők:
A tok anyaga: PP
Motor: Réz
A tápkábel anyaga: Réz
7 sebesség, 250 W teljesítmény, 2 literes PP tál
FREKVENCIA: 50/60Hz
FESZÜLTSÉG: 220-240V
Szín: Fehér-Szürke
Típus: Turmixgép, mixer
Nettó súly: 1 kg
Szélesség: 22 cm
Magasság: 25 cm
Mélység: 30 cm
Paraméterek
| Automatikus forgás | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Műanyag |
| Magasság | 25 cm |
| Mélység | 30 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 7 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 22 cm |
| Szín | Fehér-Szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 250 W |
| Tömeg | 1 kg |
| Turbo gomb | Igen |
Vélemények
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
A Hausberg kompakt tálas mixerének önforgó keverőedénye van, így nincs szükség a kézre.
Ezzel a funkcióval keverés közben hozzáadhatja a szükséges hozzávalókat, és ezzel egyidejűleg más tevékenységeket is végezhet a konyhában.
A tojásfehérje felverésétől a tortalapok keveréséig és a pizzatészta dagasztásáig a Hausberg mixer az Ön sokoldalú és hatékony partnere a konyhában. Erőteljes 300 W-os motorjával, 5 sebességével és Turbo funkciójával minden elkészíteni kívánt recepthez alkalmazkodik.
Könnyen és biztonságosan használható
Tál, keverő és tészta tartozékok rozsdamentes acélból, mosogatógépben mosható.
Jellemzők:
A tok anyaga: PP
Motor: Réz
A tápkábel anyaga: Réz
7 sebesség, 250 W teljesítmény, 2 literes PP tál
FREKVENCIA: 50/60Hz
FESZÜLTSÉG: 220-240V
Szín: Fehér-Szürke
Típus: Turmixgép, mixer
Nettó súly: 1 kg
Szélesség: 22 cm
Magasság: 25 cm
Mélység: 30 cm
| Automatikus forgás | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Műanyag |
| Magasság | 25 cm |
| Mélység | 30 cm |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 7 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 22 cm |
| Szín | Fehér-Szürke |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 250 W |
| Tömeg | 1 kg |
| Turbo gomb | Igen |
