Leírás
Leírás:
Gyártó: Hausmeister
Típus: Gáztűzhely
Teljesítmény(kWh/Ciklus): 1,3
Teljesítmény(MJ/Ciklus): 4,68
Energiaosztály: A
Főzőlap Tulajdonságai:
Főzőfelület: Gáz
Főzőzónák Száma(Db): 4
Szikra Gyújtás: Nincs
PB Gázra Szerelhető: Igen, Fuvóka készlet Külön Rendelhető
Sütő Tulajdonságai:
Sütő Típusa: Gázsütő
Sütőtérfogat(L): 54
Egyéb Jellemzők:
4 Gázrózsás Kivitel FDD (Lángfelügyelő) Rendszerrel
Mechanikus Vezérlés
Kivehető Dupla Belső Üveg
Tartozékok: 1 db Sütőtálca, 1 db Sütőrács
Szín: Fehér
Szélesség (cm): 50
Magasság (cm): 83
Mélység (cm): 60
Súly (kg): 35
Paraméterek
| Automatikus szikragyújtás | Nincs |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Magasság | 83 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 60 cm |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fehér |
| Tömeg | 35 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás:
Gyártó: Hausmeister
Típus: Gáztűzhely
Teljesítmény(kWh/Ciklus): 1,3
Teljesítmény(MJ/Ciklus): 4,68
Energiaosztály: A
Főzőlap Tulajdonságai:
Főzőfelület: Gáz
Főzőzónák Száma(Db): 4
Szikra Gyújtás: Nincs
PB Gázra Szerelhető: Igen, Fuvóka készlet Külön Rendelhető
Sütő Tulajdonságai:
Sütő Típusa: Gázsütő
Sütőtérfogat(L): 54
Egyéb Jellemzők:
4 Gázrózsás Kivitel FDD (Lángfelügyelő) Rendszerrel
Mechanikus Vezérlés
Kivehető Dupla Belső Üveg
Tartozékok: 1 db Sütőtálca, 1 db Sütőrács
Szín: Fehér
Szélesség (cm): 50
Magasság (cm): 83
Mélység (cm): 60
Súly (kg): 35
| Automatikus szikragyújtás | Nincs |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiahatékonysági osztály | A |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Magasság | 83 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 60 cm |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fehér |
| Tömeg | 35 kg |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
