Leírás
LEÍRÁS:
• 4 gázrózsás kivitel FDD (lángfelügyelő) rendszerrel
• PB gázra átalakítható (készlet tartozék!)
• Alsó égésű gáz sütőtér
• Dupla üvegezésű sütőtér ajtó hőelvezetéssel (könnyen kivehető üveggel)
• Sütőtér térfogata: 49L
• Állítható lábak
• Tartozék: 1db tálca és 1db rács
• Zománcozott fehér burkolat
• Tető nélkül!
• Súly 36 kg
• Méret (szél x mag x mély):50 x 86 x 61 cm
Paraméterek
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Automatikus szikragyújtás | Nincs |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Üvegvédelmi rendszer |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Magasság | 86 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 61 cm |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fehér |
| Tömeg | 36 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Tűzhely tető | Nincs |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
• 4 gázrózsás kivitel FDD (lángfelügyelő) rendszerrel
• PB gázra átalakítható (készlet tartozék!)
• Alsó égésű gáz sütőtér
• Dupla üvegezésű sütőtér ajtó hőelvezetéssel (könnyen kivehető üveggel)
• Sütőtér térfogata: 49L
• Állítható lábak
• Tartozék: 1db tálca és 1db rács
• Zománcozott fehér burkolat
• Tető nélkül!
• Súly 36 kg
• Méret (szél x mag x mély):50 x 86 x 61 cm
| Ajtó kialakítása | 2 rétegű üveg |
| Automatikus szikragyújtás | Nincs |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Üvegvédelmi rendszer |
| Főzőlap anyaga | Zománcozott |
| Gáz főző zónák száma | 4 |
| Magasság | 86 cm |
| Márka | Hausmeister |
| Mélység | 61 cm |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fehér |
| Tömeg | 36 kg |
| Tulajdonság | 4 állítható láb |
| Tűzhely tető | Nincs |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
