Leírás
Legyen öné ez a kiváló minőségű fejhallgató, amivel teljes mértékben kikapcsolódhat legyen akár a szabadban, akár alakásban. Kiváló hangminőség és, kényelmes bőr borításának köszönhetően akár órákig kényelmesen hallgathatja vele a zenét. A beépített mikrofonnal köszönhetően telefonhívásokat is fogadhat vele.
Tulajdonságok:
Bluetooth: V4.1
Vezetéknélküli hatótáv: 10m (szabadtéren)
Töltés: micro USB-n
Hangszóró: Φ40*19*32
Hangszóró érzékenysége: 112±3dB at 1KHz;1mW
Hangszóró frekvencia: 20-20KHz
Névleges teljesítmény: 8mW-12mW
Bemeneti feszültség: DC 5V
Akkumulátor: Tölthető 3.7V
300mAH Li-polymer akkumulátor
Lejátszási idő: Több, mint 11óra
Beszéd idő: Több, mint 10óra
Töltés idő: Körülbelül 2óra
Készenléti idő: Több, mint 200óra
Voice chat: támogatva
Voice prompt: támogatva
Paraméterek
| Audio érzékenység | 112 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Bemeneti feszültség | 5 V |
| Beszéd idő | 10 óra |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth verzió | V4.1 |
| Csatlakozók | Micro USB |
| Elem/akkumulátor típusa | Li-polymer |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Frekvencia átvitel | 20-20khz |
| Funkciók | Beépített mikrofon |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Hangszórók átmérője | 40 mm |
| Hatótáv | 10 m |
| Kapcsolódás | Bluetooth |
| Készenléti idő | 200 óra |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 32 Ω |
| Márka | Havit |
| Működési idő | 600 perc |
| Technológia | Vezeték nélküli |
| Töltési idő | 120 perc |
| Tömeg | 0.2 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Legyen öné ez a kiváló minőségű fejhallgató, amivel teljes mértékben kikapcsolódhat legyen akár a szabadban, akár alakásban. Kiváló hangminőség és, kényelmes bőr borításának köszönhetően akár órákig kényelmesen hallgathatja vele a zenét. A beépített mikrofonnal köszönhetően telefonhívásokat is fogadhat vele.
Tulajdonságok:
Bluetooth: V4.1
Vezetéknélküli hatótáv: 10m (szabadtéren)
Töltés: micro USB-n
Hangszóró: Φ40*19*32
Hangszóró érzékenysége: 112±3dB at 1KHz;1mW
Hangszóró frekvencia: 20-20KHz
Névleges teljesítmény: 8mW-12mW
Bemeneti feszültség: DC 5V
Akkumulátor: Tölthető 3.7V
300mAH Li-polymer akkumulátor
Lejátszási idő: Több, mint 11óra
Beszéd idő: Több, mint 10óra
Töltés idő: Körülbelül 2óra
Készenléti idő: Több, mint 200óra
Voice chat: támogatva
Voice prompt: támogatva
| Audio érzékenység | 112 dB |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Bemeneti feszültség | 5 V |
| Beszéd idő | 10 óra |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth verzió | V4.1 |
| Csatlakozók | Micro USB |
| Elem/akkumulátor típusa | Li-polymer |
| Energiaforrás | Beépített akkumulátoros |
| Frekvencia átvitel | 20-20khz |
| Funkciók | Beépített mikrofon |
| Hangerőszabályzó | Igen |
| Hangszórók átmérője | 40 mm |
| Hatótáv | 10 m |
| Kapcsolódás | Bluetooth |
| Készenléti idő | 200 óra |
| Kimeneti ellenállás (Impedancia) | 32 Ω |
| Márka | Havit |
| Működési idő | 600 perc |
| Technológia | Vezeték nélküli |
| Töltési idő | 120 perc |
| Tömeg | 0.2 kg |
