Leírás
Kalorik OT2011SR minisütő, 1280 W, 19 liter, 1-60 perc időzítő, 100-230°C, dupla üvegű ajtó, Ezüst-fekete
- 19 literes sütőtér
- sütőtálca és kiszedő
- dupla üvegű ajtó
- többféle sütési mód
- időzítő: 1-60 perc
- állítható hőmérséklet: 100-230°C
- Teljesítmény: 1280W
Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Grill funkció | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Kalorik |
| Max. hőmérséklet | 230 °C |
| Szín | Piros |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tartozékok | tepsi. rács |
| Teljesítmény | 1280 W |
| Tömeg | 8 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 19 l |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Kalorik OT2011SR minisütő, 1280 W, 19 liter, 1-60 perc időzítő, 100-230°C, dupla üvegű ajtó, Ezüst-fekete
- 19 literes sütőtér
- sütőtálca és kiszedő
- dupla üvegű ajtó
- többféle sütési mód
- időzítő: 1-60 perc
- állítható hőmérséklet: 100-230°C
- Teljesítmény: 1280W
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Grill funkció | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Kalorik |
| Max. hőmérséklet | 230 °C |
| Szín | Piros |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tartozékok | tepsi. rács |
| Teljesítmény | 1280 W |
| Tömeg | 8 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 19 l |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
Hasonló termékek
Kenwood KW-206 Többfunkciós 3in1 reggelizőgép, 1200 W, 12 l sütő kapacitás, Fekete
Cikkszám: KENKW206
25.990 Ft
Gyártó: Kenwood
Előrendelhető
Várható szállítás: 2026. május 04.
Zurrichberg ZBP-7646 minisütő, 1200W, fekete
Cikkszám: ZURZBP7646
23.990 Ft
Gyártó: Zurrichberg
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
RAF R.5425 Többfunkciós Asztali Grill és Raclette Sütő, 1500W, Tapadásmentes felület, Fekete-Szürke
Cikkszám: RAFR5425
19.000 Ft
Gyártó: RAF
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
SHINY multifunkciós elektromos sütő, 1000W, 22L, Fekete
Cikkszám: SHINY1000W22L
18.050 Ft
Gyártó: SHINY
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sokany SK-17B Elektromos kekszsütő gép, 1400W, Fekete
Cikkszám: SOKANYSK17B
16.990 Ft
Gyártó: Sokany
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
RAF R.5412 Tapadásmentes, multifunkciós, rozsdamentes acél elektromos sütőforma, Pizza, grillezés, pirítás, sütés, palacsinta és omlett készítéséhez
Cikkszám: RAFR5412
15.120 Ft
Gyártó: RAF
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
WINNING STAR ST-9451 Hamburgerkészítő, 1000W, Dupla Sütőfelület, Fekete
Cikkszám: WINST9451
13.990 Ft
Gyártó: WinningStar
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
