Leírás
Zurrichberg ZBP-7646 elektromos sütő pirító, 1200W
Tulajdonságok:
- Dupla üvegajtó
- 4 beállítási funkció: Ki, felslő fűtés, alsó fűtés, felső és alső fűtés kombinálva
- Sütőtálca és sütőrács
- Széles fogantyú
- 60 perces időzítővel
- Kivehető morzsatálca
- Állítható hőmérséklet 100°C-230°C között
- Jelzőfény
- 4 rozsdamentes acél fűtőelem
- Hálózati feszültség: 220V – 240V
- Űrtartalom: 14L
- Teljesítmény: 1200W
- Időzítő: 60 perc
- Jelzőfény: Igen
- Üvegajtó: Igen
- Hőmérséklet: 100°C – 230°C
- Külső méret: 49 cm x 31,5 cm (+ 3,6 cm fogantyú) x 25 cm
- Belső méret: 26,5 cm x 27 cm x 17 cm
- Sütőtálca mérete: 27 cm x 25 cm
- Sütőrács mérete: 27 cm x 25,8 cm
A készlet tartalma:
• 1 db x elektromos sütő
• 1 db x kivehető sütőtálca
• 1 db x kivehető sütőrács
• 1 db x kivehető morzsatálca
• 1 db x levehető sütőrács fogantyú
Paraméterek
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Grill funkció | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Magasság | 25 cm |
| Márka | Zurrichberg |
| Max. hőmérséklet | 230 °C |
| Mélység | 31.5 cm |
| Szélesség | 49 cm |
| Szín | Piros |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tartozékok | tepsi. rács |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Tömeg | 6 kg |
| Űrtartalom | 14 l |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Hálózati feszültség | 220V – 240V |
| Űrtartalom | 14L |
| Teljesítmény | 1200W |
| Időzítő | 60 perc |
| Jelzőfény | Igen |
| Üvegajtó | Igen |
| Hőmérséklet | 100°C – 230°C |
| Külső méret | 49 cm x 31,5 cm (+ 3,6 cm fogantyú) x 25 cm |
| Belső méret | 26,5 cm x 27 cm x 17 cm |
| Sütőtálca mérete | 27 cm x 25 cm |
| Sütőrács mérete | 27 cm x 25,8 cm |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Zurrichberg ZBP-7646 elektromos sütő pirító, 1200W
Tulajdonságok:
- Dupla üvegajtó
- 4 beállítási funkció: Ki, felslő fűtés, alsó fűtés, felső és alső fűtés kombinálva
- Sütőtálca és sütőrács
- Széles fogantyú
- 60 perces időzítővel
- Kivehető morzsatálca
- Állítható hőmérséklet 100°C-230°C között
- Jelzőfény
- 4 rozsdamentes acél fűtőelem
- Hálózati feszültség: 220V – 240V
- Űrtartalom: 14L
- Teljesítmény: 1200W
- Időzítő: 60 perc
- Jelzőfény: Igen
- Üvegajtó: Igen
- Hőmérséklet: 100°C – 230°C
- Külső méret: 49 cm x 31,5 cm (+ 3,6 cm fogantyú) x 25 cm
- Belső méret: 26,5 cm x 27 cm x 17 cm
- Sütőtálca mérete: 27 cm x 25 cm
- Sütőrács mérete: 27 cm x 25,8 cm
A készlet tartalma:
• 1 db x elektromos sütő
• 1 db x kivehető sütőtálca
• 1 db x kivehető sütőrács
• 1 db x kivehető morzsatálca
• 1 db x levehető sütőrács fogantyú
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Grill funkció | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Magasság | 25 cm |
| Márka | Zurrichberg |
| Max. hőmérséklet | 230 °C |
| Mélység | 31.5 cm |
| Szélesség | 49 cm |
| Szín | Piros |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Tartozékok | tepsi. rács |
| Teljesítmény | 1200 W |
| Tömeg | 6 kg |
| Űrtartalom | 14 l |
| Vezérlőpanel típusa | Mechanikus |
| Hálózati feszültség | 220V – 240V |
| Űrtartalom | 14L |
| Teljesítmény | 1200W |
| Időzítő | 60 perc |
| Jelzőfény | Igen |
| Üvegajtó | Igen |
| Hőmérséklet | 100°C – 230°C |
| Külső méret | 49 cm x 31,5 cm (+ 3,6 cm fogantyú) x 25 cm |
| Belső méret | 26,5 cm x 27 cm x 17 cm |
| Sütőtálca mérete | 27 cm x 25 cm |
| Sütőrács mérete | 27 cm x 25,8 cm |
