Leírás
NatureFRESH
Kényeztesse érzékeit a NatureFRESH segítségével
Élvezze a friss zöldségek és gyümölcsök zamatát. Kényeztesse érzékeit, hogy az étkezés igazán örömteli legyen!
LINEARCooling
Tartsa hosszabb ideig frissen ételeit
Az LG Smart Inverter Kompresszor csökkenti a hőmérséklet-ingadozásokat, így hosszabb ideig képes megőrizni a gyümölcsök és zöldségek frissességét.
Egyenletes hűtés 24 órán keresztül
Precíz hőmérséklet-szabályozás
*UL-teszteredmények alapján, melynek során az LG saját mérési módszerét használva vizsgálták a hűtőrészen belül a csúcsértékek közötti hőmérséklet-ingadozást az alulfagyasztós LGE GBB72NSDFN(±0.5℃), a French Door GF-L570PL(±0.5℃), a Side by Side J811NS35(±0.5℃), a Felülfagyasztós B607S(±0.5℃) és a Felülfagyasztós B606S(±1.0℃) modellek esetén.
*Üres és normál telítettségnek megfelelő hőmérséklet beállítás esetén. Az eredmény az aktuális használat függvényében eltérő lehet.
DoorCooling+
Frissesség egyenletesen és gyorsan
Az ételek frissek maradnak, az italok bármelyik polcon kellemesen hidegek lesznek az egyenletes és gyorsabb hűtésnek köszönhetően.
*UL-teszteredmények alapján, melynek során az LG saját mérési módszerét használva az LG DoorCooling+ funkció nélküli (GBB60NSZHE) és a DoorCooling+ funkciós (GBB72NSDFN) modellek esetén azt vizsgálták, hogy mennyi időre van szükség ahhoz, hogy az ajtóra szerelt felső kosárban a hőmérséklet 24.8°C-ról 8°C-ra csökkenjen.
FRESHConverter
Válassza ki az optimális hőmérsékletet ételeinek
A FRESHConverter tároló ideális körülményeket biztosít a húsok, halak és zöldségek tárolásához, így tovább maradnak frissek.
Moist Balance Crisper
A Moist Balance Crisper egy speciálisan bordázott felületű lemez a fiók felett, amely optimális szinten tartja a páratartalmat. Segítségével tovább maradnak frissek a gyümölcsök és ropogósak a zöldségek.
Prémium és Kompakt kialakítás
Elegáns és praktikus minimalizmus
Az új alulfagyasztós hűtőszekrény a kifinomultság netovábbja mind funkciók, mind stílus szempontjából. A minimalista kialakítása magas szintű eleganciát és kényelmet biztosít. Így egyszerre élvezheti a praktikumot és a luxust a saját konyhájában.
Tulajdonságok:
- Terméktípus Alulfagyasztós
- Szabványos/Pult mélység Pult mélység
- Energiaosztály D (A - G skálán)
- Teljes nettó űrtartalom (liter) 344
- Nettó fagyasztó űrtartalom (liter) 110
- Hűtő kapacitás (L) 190
- Fagyasztó kapacitás (L) 44
- Termék súlya (kg) 75
- Termék súlya csomagolással (kg) 82
- Magasság zsanérral együtt (mm) 1 860
- Magasság (mm) 1 860
- Mélység ajtó nélkül (mm) 610
- Mélység fogantyúval együtt (mm)682
- Termék méretei (Szé x Ma x Mé mm) 595 x 1 860 x 682
- Külső LED kijelző Igen [Külső LED kijelző]
- Expressz fagyasztás Igen
- Ajtófront színe Hamvas matt ezüst
- Ajtó anyaga VCM
- Fogantyú típusa Rejtett fogantyú
- Metal Fresh R Metal
- Vízadagoló Nem
- Automatikus jégkészítő Nem
- Manuális jégkészítő
- Door Cooling+ Igen
- LINEAR Cooling Igen
- Energiafogyasztás (kWh/év) 214
- Klíma osztályT
- Zajszint (dB) 35
- Zajszint (osztály) B (A - G skálán)
- Kompresszor típusa Smart Inverter kompresszor
- ThinQ - Wifi funkcióval Igen
- Smart Diagnosis - Öndiagnosztika Igen
- Hűtőszekrény-világítás Felső LED
- Többszörös légáráam Igen
- Pure N Fresh Nem
- Edzett üveg polcok 2
- Összecsukható polc Nem
- Bortartó Mobil bortartó
- Átlátszó ajtókosár 3
- Zöldség/Gyümölcs tároló fiókok Igen (2 db)
- Friss 0-s zóna Nem
- Fagyasztó fiók 3 átlátszó
Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Egyéb kijelzés | Hőfok kijelzés |
| Energiahatékonysági osztály | D |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 214 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 10 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 110 l |
| Hűthető palackok száma | 2 |
| Hűtő polcok száma | 2 |
| Hűtő rekeszek száma | 2 |
| Hűtő térfogat | 234 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Inverter technológia | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Klímabesorolási osztály | T |
| Leolvasztás fajtája | No-Frost |
| Magasság | 186 cm |
| Márka | LG |
| Mélység | 68.2 cm |
| Szélesség | 59 cm |
| Teljes térfogat | 344 l |
| Tömeg | 75 kg |
| Visszamelegedési idő | 16 óra |
| Zajszint | 35 dB |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Éves energiafogyasztás | 214 kWh/év |
| Klíma osztály | T |
| No Frost | Igen |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Hűtő polcok száma | 3 db |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 186 cm |
| Mélység | 68.2 cm |
| Nettó hűtőtér | 234 liter |
| Nettó fagyasztótér | 110 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 10 kg/nap |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Van |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 35 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
NatureFRESH
Kényeztesse érzékeit a NatureFRESH segítségével
Élvezze a friss zöldségek és gyümölcsök zamatát. Kényeztesse érzékeit, hogy az étkezés igazán örömteli legyen!
LINEARCooling
Tartsa hosszabb ideig frissen ételeit
Az LG Smart Inverter Kompresszor csökkenti a hőmérséklet-ingadozásokat, így hosszabb ideig képes megőrizni a gyümölcsök és zöldségek frissességét.
Egyenletes hűtés 24 órán keresztül
Precíz hőmérséklet-szabályozás
*UL-teszteredmények alapján, melynek során az LG saját mérési módszerét használva vizsgálták a hűtőrészen belül a csúcsértékek közötti hőmérséklet-ingadozást az alulfagyasztós LGE GBB72NSDFN(±0.5℃), a French Door GF-L570PL(±0.5℃), a Side by Side J811NS35(±0.5℃), a Felülfagyasztós B607S(±0.5℃) és a Felülfagyasztós B606S(±1.0℃) modellek esetén.
*Üres és normál telítettségnek megfelelő hőmérséklet beállítás esetén. Az eredmény az aktuális használat függvényében eltérő lehet.
DoorCooling+
Frissesség egyenletesen és gyorsan
Az ételek frissek maradnak, az italok bármelyik polcon kellemesen hidegek lesznek az egyenletes és gyorsabb hűtésnek köszönhetően.
*UL-teszteredmények alapján, melynek során az LG saját mérési módszerét használva az LG DoorCooling+ funkció nélküli (GBB60NSZHE) és a DoorCooling+ funkciós (GBB72NSDFN) modellek esetén azt vizsgálták, hogy mennyi időre van szükség ahhoz, hogy az ajtóra szerelt felső kosárban a hőmérséklet 24.8°C-ról 8°C-ra csökkenjen.
FRESHConverter
Válassza ki az optimális hőmérsékletet ételeinek
A FRESHConverter tároló ideális körülményeket biztosít a húsok, halak és zöldségek tárolásához, így tovább maradnak frissek.
Moist Balance Crisper
A Moist Balance Crisper egy speciálisan bordázott felületű lemez a fiók felett, amely optimális szinten tartja a páratartalmat. Segítségével tovább maradnak frissek a gyümölcsök és ropogósak a zöldségek.
Prémium és Kompakt kialakítás
Elegáns és praktikus minimalizmus
Az új alulfagyasztós hűtőszekrény a kifinomultság netovábbja mind funkciók, mind stílus szempontjából. A minimalista kialakítása magas szintű eleganciát és kényelmet biztosít. Így egyszerre élvezheti a praktikumot és a luxust a saját konyhájában.
Tulajdonságok:
- Terméktípus Alulfagyasztós
- Szabványos/Pult mélység Pult mélység
- Energiaosztály D (A - G skálán)
- Teljes nettó űrtartalom (liter) 344
- Nettó fagyasztó űrtartalom (liter) 110
- Hűtő kapacitás (L) 190
- Fagyasztó kapacitás (L) 44
- Termék súlya (kg) 75
- Termék súlya csomagolással (kg) 82
- Magasság zsanérral együtt (mm) 1 860
- Magasság (mm) 1 860
- Mélység ajtó nélkül (mm) 610
- Mélység fogantyúval együtt (mm)682
- Termék méretei (Szé x Ma x Mé mm) 595 x 1 860 x 682
- Külső LED kijelző Igen [Külső LED kijelző]
- Expressz fagyasztás Igen
- Ajtófront színe Hamvas matt ezüst
- Ajtó anyaga VCM
- Fogantyú típusa Rejtett fogantyú
- Metal Fresh R Metal
- Vízadagoló Nem
- Automatikus jégkészítő Nem
- Manuális jégkészítő
- Door Cooling+ Igen
- LINEAR Cooling Igen
- Energiafogyasztás (kWh/év) 214
- Klíma osztályT
- Zajszint (dB) 35
- Zajszint (osztály) B (A - G skálán)
- Kompresszor típusa Smart Inverter kompresszor
- ThinQ - Wifi funkcióval Igen
- Smart Diagnosis - Öndiagnosztika Igen
- Hűtőszekrény-világítás Felső LED
- Többszörös légáráam Igen
- Pure N Fresh Nem
- Edzett üveg polcok 2
- Összecsukható polc Nem
- Bortartó Mobil bortartó
- Átlátszó ajtókosár 3
- Zöldség/Gyümölcs tároló fiókok Igen (2 db)
- Friss 0-s zóna Nem
- Fagyasztó fiók 3 átlátszó
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Megfordítható |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Biztonsági funkciók | Gyermekzár |
| Egyéb kijelzés | Hőfok kijelzés |
| Energiahatékonysági osztály | D |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 214 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 10 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 110 l |
| Hűthető palackok száma | 2 |
| Hűtő polcok száma | 2 |
| Hűtő rekeszek száma | 2 |
| Hűtő térfogat | 234 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Inverter technológia | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Klímabesorolási osztály | T |
| Leolvasztás fajtája | No-Frost |
| Magasság | 186 cm |
| Márka | LG |
| Mélység | 68.2 cm |
| Szélesség | 59 cm |
| Teljes térfogat | 344 l |
| Tömeg | 75 kg |
| Visszamelegedési idő | 16 óra |
| Zajszint | 35 dB |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Alulfagyasztós |
| Francia ajtós hűtő | Nem |
| Fagyasztó nélküli hűtőszekrény | Nem |
| Mini hűtőszekrény | Nem |
| Energiaosztály (A-G) | D |
| Éves energiafogyasztás | 214 kWh/év |
| Klíma osztály | T |
| No Frost | Igen |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Hűtő polcok száma | 3 db |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 186 cm |
| Mélység | 68.2 cm |
| Nettó hűtőtér | 234 liter |
| Nettó fagyasztótér | 110 liter |
| Fagyasztó teljesítmény | 10 kg/nap |
| Cserélhető oldalú ajtónyitó | Van |
| Kijelző | Van |
| Vízadagoló | Nincs |
| Jégadagoló | Nincs |
| Ajtórekeszek száma | 3 |
| Zajszint | 35 dB |
