Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Jobb |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 233 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 4.4 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 96 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Hűtő rekeszek száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 219 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Kijelző | Nincs |
| Klímabesorolási osztály | SN/N |
| Magasság | 186 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 59.5 cm |
| Teljes térfogat | 315 l |
| Tömeg | 58 kg |
| Zajszint | 40 dB |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 315 L |
| Hűtő mérete | 219 L |
| Fagyasztó mérete | 96 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 4,4 kg/24 óra |
| Zajszínt | 40 dB |
| Belső LED világítás | Igen |
| Hűtőrész | 4 részes + kihúzható fiók |
| Fagyasztó | 3 fiókos |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 600 x 595 x 1860 mm |
| Tömeg | 58/64 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
| Ajtó rekeszek száma | 3 |
| Ajtók száma | 2 |
| Ajtónyitás iránya | Jobb |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 233 KWh/év |
| Fagyasztási kapacitás | 4.4 kg/24h |
| Fagyasztó rekeszek száma | 3 |
| Fagyasztó térfogat | 96 l |
| Hűtő polcok száma | 4 |
| Hűtő rekeszek száma | 1 |
| Hűtő térfogat | 219 l |
| Hűtőpolc anyaga | Edzett üveg |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Kijelző | Nincs |
| Klímabesorolási osztály | SN/N |
| Magasság | 186 cm |
| Márka | GABA |
| Mélység | 59.5 cm |
| Teljes térfogat | 315 l |
| Tömeg | 58 kg |
| Zajszint | 40 dB |
| Szín | Fehér |
| Teljes méret | 315 L |
| Hűtő mérete | 219 L |
| Fagyasztó mérete | 96 L |
| Klíma osztály | ST/N |
| Energia osztály | E |
| Fagyasztó kapacitás | 4,4 kg/24 óra |
| Zajszínt | 40 dB |
| Belső LED világítás | Igen |
| Hűtőrész | 4 részes + kihúzható fiók |
| Fagyasztó | 3 fiókos |
| Rejtett ajtónyitás | Igen |
| Megfordítható ajtók | Igen |
| Méretek (szélesség x mélység x magasság) | 600 x 595 x 1860 mm |
| Tömeg | 58/64 kg |
Hasonló termékek
Hausmeister HM 3198 kombinált hűtőszekrény No-frost, 250 liter, energiaosztály F, fehér színű
Cikkszám: HAUHM3198
140.990 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tesla kombinált hűtő RC2600MXE
Cikkszám: RC2600MXE
138.990 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmaister HM 3193 alulfagyasztós inox kombinált hűtőszekrény, 269 liter, F energiaosztály,
Cikkszám: HAUHM3193
136.990 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GHNF-253WE kombinált hűtő, NoFrost, E energiaosztály, Teljes méret: 253 L, Hűtő mérete: 182 L , Fagyasztó mérete: 71 L, fehér
Cikkszám: GABAGHNF253WE
134.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmeister HM 3181 alulfagyasztós Inox kombinált hűtőszekrény, 268 literes, energiaosztály E,
Cikkszám: HAUHM3181
129.990 Ft
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GH-265XE KOMBINÁLT HŰTŐSZEKRÉNY, 262 LITERES, 55 CM SZÉLES, E osztály, INOX
Cikkszám: GABAGH265XE
129.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Tesla RC2600ME kombinált hűtő
Cikkszám: RC2600ME
126.990 Ft
Gyártó: Tesla
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
GABA GH-265WE kombinált hűtő, E energiaosztály, Teljes méret: 262 L, Hűtő mérete: 191 L , Fagyasztó mérete: 71 L, fehér
Cikkszám: GABAGH265WE
122.990 Ft
Gyártó: GABA
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
