Leírás
Momert 2016 ostyasütő, 1000 W, Hidegfelú burkolat, Fehér
Feszültség: 220-240V~50-60Hz
Teljesítmény: 800-1000W
Paraméterek
| Ostyaformázóval | Igen |
| Tapadásmentes sütőlapok | Igen |
| Hidegburkolat | Igen |
| Beépített hőfokszabályozó | Igen |
| Csúszásgátló talpak | Igen |
| Hálózati és készenléti lámpa | Igen |
| Feszültség | 220-240V~50-60Hz |
| Teljesítmény | 800-1000W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Momert 2016 ostyasütő, 1000 W, Hidegfelú burkolat, Fehér
Feszültség: 220-240V~50-60Hz
Teljesítmény: 800-1000W
| Ostyaformázóval | Igen |
| Tapadásmentes sütőlapok | Igen |
| Hidegburkolat | Igen |
| Beépített hőfokszabályozó | Igen |
| Csúszásgátló talpak | Igen |
| Hálózati és készenléti lámpa | Igen |
| Feszültség | 220-240V~50-60Hz |
| Teljesítmény | 800-1000W |
