Leírás
LEÍRÁS:
TAPADÁSMENTES LEMEZEK:
A lemezek alumíniumötvözetből készülnek és tapadásmentes bevonattal vannak kezelve.
Ezenkívül karcállóak és könnyen tisztíthatók.
- Hidegfalú burkolat
- Hőmérséklet szabályozás: 140°C - 220°C
- Túlhevülés elleni védelem
- Tapadásmentes sütőlapok
- Működés és készenléti jelzőlámpa
- Csúszásmentes talpak
- Sütőlap mérete: 230x168 mm
- Teljesítmény: 1000W
- Szélesség: 24 cm
- Magasság: 9.50 cm
- Mélység: 24.50 cm
- Súlya: 2 kg
Jótállási idő: 2 év
Paraméterek
| Bevonat anyaga | Tapadásmentes |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Magasság | 9.5 cm |
| Márka | Tesla |
| Mélység | 24.5 cm |
| Szélesség | 24 cm |
| Szín | Fekete-Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Tömeg | 2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
TAPADÁSMENTES LEMEZEK:
A lemezek alumíniumötvözetből készülnek és tapadásmentes bevonattal vannak kezelve.
Ezenkívül karcállóak és könnyen tisztíthatók.
- Hidegfalú burkolat
- Hőmérséklet szabályozás: 140°C - 220°C
- Túlhevülés elleni védelem
- Tapadásmentes sütőlapok
- Működés és készenléti jelzőlámpa
- Csúszásmentes talpak
- Sütőlap mérete: 230x168 mm
- Teljesítmény: 1000W
- Szélesség: 24 cm
- Magasság: 9.50 cm
- Mélység: 24.50 cm
- Súlya: 2 kg
Jótállási idő: 2 év
| Bevonat anyaga | Tapadásmentes |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Magasság | 9.5 cm |
| Márka | Tesla |
| Mélység | 24.5 cm |
| Szélesség | 24 cm |
| Szín | Fekete-Inox |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Tömeg | 2 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
Hasonló termékek
Momert 2009 Gofrisütő, 750 W, Hidegfelú burkolat, Hőfokszabályozó, Fehér
Cikkszám: MOM2009
7.990 Ft
Gyártó: Momert
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO WM-302B-1000W fekete gofrisütő
Cikkszám: TOOWM302B
6.490 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO WM-301W-1000W fehér gofrisütő
Cikkszám: TOOWM301W
6.490 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Momert 2016 ostyasütő, 1000 W, Hidegfelú burkolat, Fehér
Cikkszám: MOM2016
13.990 Ft
Gyártó: Momert
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Momert 2014 szív alakú dupla gofrisütő, 1400 W
Cikkszám: MOM2014
18.990 Ft
Gyártó: Momert
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
