Leírás
Orion OFP-1702 retro elektromos kandalló, 2000 W, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, 2 fűtési fokozat, Független dekorációs fény-láng effektus, Fekete
Technikai adatok:
Hordozható, álló kandalló
Két fűtés fokozat: 1000W/2000W
Biztonsági fűtéslekapcsoló rendszer
Független dekorációs fény-láng effektus
C termosztát kapcsoló
Állítható láng fényesség
Energia:
Teljesítmény: 1000W/2000W
220-240V - 50-60Hz
Méret:
Méret: 415x295x540mm
Súly: 5,5kg
Csomagolás tartalma:
Használati útmutató
Garancialevél
Garancia: 12 hónap!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 41.5 cm |
| Márka | Orion |
| Mélység | 29.5 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 5.5 kg |
| Típus | Elektromos kandalló |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Teljesítmény | 2000 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Orion OFP-1702 retro elektromos kandalló, 2000 W, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, 2 fűtési fokozat, Független dekorációs fény-láng effektus, Fekete
Technikai adatok:
Hordozható, álló kandalló
Két fűtés fokozat: 1000W/2000W
Biztonsági fűtéslekapcsoló rendszer
Független dekorációs fény-láng effektus
C termosztát kapcsoló
Állítható láng fényesség
Energia:
Teljesítmény: 1000W/2000W
220-240V - 50-60Hz
Méret:
Méret: 415x295x540mm
Súly: 5,5kg
Csomagolás tartalma:
Használati útmutató
Garancialevél
Garancia: 12 hónap!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 41.5 cm |
| Márka | Orion |
| Mélység | 29.5 cm |
| Szélesség | 54 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 5.5 kg |
| Típus | Elektromos kandalló |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Teljesítmény | 2000 W |
