Leírás
TOO FH-100-1500-B elektromos látványkandalló, 1500 W, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, 2 fűtési fokozat, Kikapcsolható fény, Fekete
Termékjellemzők:
- Szín: Fekete
- Teljesítmény: 1500 W
- Termosztát
- Túlmelegedés elleni védelem
- Méret: 45,5 x 40,5 x 23,5 cm
- Súly: 4,5 kg
- Bemeneti feszültség / Frekvencia: ~230V / 50-60Hz
A doboz tartalma:
- TOO FH-100-1500-B látványkandalló
- Használati útmutató
Garancia: 24 hónap Display szervizben!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 40.5 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 23.5 cm |
| Szélesség | 45 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 4.5 kg |
| Típus | Elektromos kandalló |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Szélesség (max.) | 455 mm |
| Magasság (max.) | 405 mm |
| Mélység (max.) | 235 mm |
| Teljesítmény | 1500 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
TOO FH-100-1500-B elektromos látványkandalló, 1500 W, Termosztát, Túlmelegedés elleni védelem, 2 fűtési fokozat, Kikapcsolható fény, Fekete
Termékjellemzők:
- Szín: Fekete
- Teljesítmény: 1500 W
- Termosztát
- Túlmelegedés elleni védelem
- Méret: 45,5 x 40,5 x 23,5 cm
- Súly: 4,5 kg
- Bemeneti feszültség / Frekvencia: ~230V / 50-60Hz
A doboz tartalma:
- TOO FH-100-1500-B látványkandalló
- Használati útmutató
Garancia: 24 hónap Display szervizben!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 40.5 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 23.5 cm |
| Szélesség | 45 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 2 |
| Tömeg | 4.5 kg |
| Típus | Elektromos kandalló |
| Termosztát | Igen |
| Hőfokszabályzó | Nem |
| Szélesség (max.) | 455 mm |
| Magasság (max.) | 405 mm |
| Mélység (max.) | 235 mm |
| Teljesítmény | 1500 W |
