Leírás
Procraft H33 Gázos Hőlégfúvó
A Procraft H33 gázos hőlégfúvó ideális nagyobb helyiségek gyors és hatékony fűtésére. Maximális, 33 kW-os fűtési teljesítményével egyenletes meleget biztosít, míg a nagy teljesítményű ventilátor 650 m³/h légáramlással oszlatja szét a hőt a térben. A beépített túlmelegedés elleni termosztát 95°C-on szabályozza a működést, így garantált a biztonságos üzemelés. A készülék propán-bután gázzal üzemel, amelyből maximálisan 2,4 kg/h fogyaszt. Kompakt kialakításának és praktikus fogantyújának köszönhetően könnyen mozgatható, így egyszerűen áthelyezhető az éppen fűtendő területre.
Főbb jellemzők:
- Ventilátor tápegysége: 230V/50Hz
- Üzemanyag: Propán-bután gáz (G30)
- Gáznyomás: 0,7 bar
- Maximális fűtési teljesítmény: 33 kW
- Légáramlás: 650 m³/h
- Maximális gázfogyasztás: 2,4 kg/h
- Túlmelegedés elleni termosztát: 75°C
Előnyök:
- Nagy teljesítményű fűtés akár nagyobb helyiségekhez is
- Túlmelegedés elleni védelem a biztonságos használatért
- Erős légáramlás a hő egyenletes eloszlásáért
- Hordozható kivitel, köszönhetően a könnyen kezelhető fogantyúnak
A Procraft H17 hőlégfúvó kiváló választás minden olyan helyiséghez, ahol gyors és hatékony fűtésre van szükség.
Paraméterek
| Energiaforrás | Probán-bután gáz (G30) |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Kerámiabetét | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Procraft |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény | 33000 W |
| Tömeg | 15 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Ventilátor tápegysége | 230V/50Hz |
| Üzemanyag | Propán-bután gáz (G30) |
| Gáznyomás | 0,7 bar |
| Maximális fűtési teljesítmény | 33 kW |
| Légáramlás | 650 m³/h |
| Maximális gázfogyasztás | 2,4 kg/h |
| Túlmelegedés elleni termosztát | 75°C |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Procraft H33 Gázos Hőlégfúvó
A Procraft H33 gázos hőlégfúvó ideális nagyobb helyiségek gyors és hatékony fűtésére. Maximális, 33 kW-os fűtési teljesítményével egyenletes meleget biztosít, míg a nagy teljesítményű ventilátor 650 m³/h légáramlással oszlatja szét a hőt a térben. A beépített túlmelegedés elleni termosztát 95°C-on szabályozza a működést, így garantált a biztonságos üzemelés. A készülék propán-bután gázzal üzemel, amelyből maximálisan 2,4 kg/h fogyaszt. Kompakt kialakításának és praktikus fogantyújának köszönhetően könnyen mozgatható, így egyszerűen áthelyezhető az éppen fűtendő területre.
Főbb jellemzők:
- Ventilátor tápegysége: 230V/50Hz
- Üzemanyag: Propán-bután gáz (G30)
- Gáznyomás: 0,7 bar
- Maximális fűtési teljesítmény: 33 kW
- Légáramlás: 650 m³/h
- Maximális gázfogyasztás: 2,4 kg/h
- Túlmelegedés elleni termosztát: 75°C
Előnyök:
- Nagy teljesítményű fűtés akár nagyobb helyiségekhez is
- Túlmelegedés elleni védelem a biztonságos használatért
- Erős légáramlás a hő egyenletes eloszlásáért
- Hordozható kivitel, köszönhetően a könnyen kezelhető fogantyúnak
A Procraft H17 hőlégfúvó kiváló választás minden olyan helyiséghez, ahol gyors és hatékony fűtésre van szükség.
| Energiaforrás | Probán-bután gáz (G30) |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Kerámiabetét | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Márka | Procraft |
| Szín | Fekete |
| Teljesítmény | 33000 W |
| Tömeg | 15 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Ventilátor tápegysége | 230V/50Hz |
| Üzemanyag | Propán-bután gáz (G30) |
| Gáznyomás | 0,7 bar |
| Maximális fűtési teljesítmény | 33 kW |
| Légáramlás | 650 m³/h |
| Maximális gázfogyasztás | 2,4 kg/h |
| Túlmelegedés elleni termosztát | 75°C |
