Leírás
Gorenje IR800W 800W hősugárzó, Beépített WiFi, egyszerű kezelhetőség, Infra panel, csendes működés, falra szerelhető, időzítő funkció, fehér
Hősugárzó - Teljesítmény: 800 W, Beépített Wifi, egyszerű kezelhetőség, Infra panel, csendes működés, falra szerelhető, időzítő funkció, fehér
Áramtípus: AC Frekvencia: 50 Hz
Rendeltetésszerű felhasználási hely: többcélú Csatlakoztatott terhelés: 800 W
Fűtőteljesítmény: 800 W Automatikus kikapcsolás
Felület (m2): 15
Méretek: (W×H×D): 100 × 80 × 4,5 cm
Csomagolási méretek(W×H×D): 104 × 83,5 × 8,5 cm Nettó súly: 7,3 kg
Bruttó súly: 8,3 kg
Csatlakoztatott terhelés: 800 W
Garancia: 24 hónap!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 80 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 4.5 cm |
| Szélesség | 100 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 8.3 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Időzítő | Igen |
| Teljesítmény | 800 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Gorenje IR800W 800W hősugárzó, Beépített WiFi, egyszerű kezelhetőség, Infra panel, csendes működés, falra szerelhető, időzítő funkció, fehér
Hősugárzó - Teljesítmény: 800 W, Beépített Wifi, egyszerű kezelhetőség, Infra panel, csendes működés, falra szerelhető, időzítő funkció, fehér
Áramtípus: AC Frekvencia: 50 Hz
Rendeltetésszerű felhasználási hely: többcélú Csatlakoztatott terhelés: 800 W
Fűtőteljesítmény: 800 W Automatikus kikapcsolás
Felület (m2): 15
Méretek: (W×H×D): 100 × 80 × 4,5 cm
Csomagolási méretek(W×H×D): 104 × 83,5 × 8,5 cm Nettó súly: 7,3 kg
Bruttó súly: 8,3 kg
Csatlakoztatott terhelés: 800 W
Garancia: 24 hónap!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 80 cm |
| Márka | Gorenje |
| Mélység | 4.5 cm |
| Szélesség | 100 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 8.3 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Időzítő | Igen |
| Teljesítmény | 800 W |
