Leírás
LEÍRÁS:
- 6 sebességfokozat és impulzus üzemmód a precíz keverésért
- 6 literes rozsdamentes acél tál – elegendő hely a nagyobb adagokhoz is (akár 6 tucat keksz, 3 vekni kenyér vagy 6 kg burgonyapüré)
- Fröccsenésgátló fedél a tiszta munkavégzésért
- Tartós, nagy teherbírású fém alkatrészek és tartozékok: tésztakampó, habverő, és keverőkar
- Bolygómozgás a tökéletes keverésért, az oldalról való kaparás nélkül
- Könnyen tisztítható (az alkatrészek nem mosogatógépben moshatóak)
- Elegáns, modern dizájn, amely feldobja konyháját
- Csendes működés
Paraméterek
| Bolygómozgás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Márka | Royalty Line |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szín | Piros |
| Teljesítmény | 1600 W |
| Tömeg | 6 kg |
| Űrtartalom | 6 l |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- 6 sebességfokozat és impulzus üzemmód a precíz keverésért
- 6 literes rozsdamentes acél tál – elegendő hely a nagyobb adagokhoz is (akár 6 tucat keksz, 3 vekni kenyér vagy 6 kg burgonyapüré)
- Fröccsenésgátló fedél a tiszta munkavégzésért
- Tartós, nagy teherbírású fém alkatrészek és tartozékok: tésztakampó, habverő, és keverőkar
- Bolygómozgás a tökéletes keverésért, az oldalról való kaparás nélkül
- Könnyen tisztítható (az alkatrészek nem mosogatógépben moshatóak)
- Elegáns, modern dizájn, amely feldobja konyháját
- Csendes működés
| Bolygómozgás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Márka | Royalty Line |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szín | Piros |
| Teljesítmény | 1600 W |
| Tömeg | 6 kg |
| Űrtartalom | 6 l |
Hasonló termékek
RAF R.6617B Elektromos 3in1 Konyhai Robotgép 6 L 1800 W, Több színben kapható
Cikkszám: RAFR6617B
34.990 Ft
Gyártó: RAF
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Hausmeister HM 5601A Konyhai robotgép, dagasztó, szürke, 1000W, 5,0 literes edény
Cikkszám: HM5601A
-17%
Gyártó: Hausmeister
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
RAF R.6617O Elektromos 3in1 Konyhai Robotgép, 6 L, 1800 W, Narancssárga
Cikkszám: RAFR6617O
36.900 Ft
Gyártó: RAF
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STM 3631GR Multifunkciós konyhai robot, 1300 W teljesítmény, 5,5 l rozsdamentes acéledény, 3 különböző cserélhető tartozék, Zöld
Cikkszám: SENSTM3631GR
38.950 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STM 3632BL Multifunkciós konyhai robot, 1300W teljesítmény, 5,5 l rozsdamentes acéledény, 3 különböző cserélhető tartozék, Kék
Cikkszám: SENSTM3632BL
38.950 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STM 3633OR Multifunkciós konyhai robot, 1300W teljesítmény, 5,5 l rozsdamentes acéledény, 3 különböző cserélhető tartozék, Narancs
Cikkszám: SENSTM3633OR
38.950 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STM 3634RD Multifunkciós konyhai robot, 1300 W teljesítmény, 5,5 l rozsdamentes acéledény, 3 különböző cserélhető tartozék, Piros
Cikkszám: SENSTM3634RD
38.950 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STM 3635VT Multifunkciós konyhai robot, 1300 W teljesítmény, 5,5 l rozsdamentes acéledény, 3 különböző cserélhető tartozék, Lila
Cikkszám: SENSTM3635VT
38.950 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
