Leírás
LEÍRÁS:
- Robusztus és erős, 1 200 W teljesítményű motor
- 5 l-es extra nagy rozsdamentes edény a tésztákhoz (0,8 kg kelt tészta, 2,7 l könnyű tészta)
- 6 fordulatszám fokozat, PULSE funkció és 2 NutriSmart program
- Egyedülálló LED világítás a kevert tészta ellenőrzéséhez
- Kiváló minőségű és kényelmesen használható 0,6 l-es smoothie edény
- 4 keverő, habverő és dagasztó szár
- Speciális FLEXI keverő és FLEXI habverő a finom krémekhez és habokhoz
- Egyedülálló mágneses fedél
- 1,5 l-es üvegedény
- Titán bevonatú kések
- NutriBlender tartozékokkal, és kényelmes használatú ivópohárral
- Titán bevonatú kések
- 2 mixelési program
- finom és durva daráláshoz, kolbásztöltő feltéttel
- 3 tésztakészítő feltét
- Daráltkeksz készítő
4 rozsdamentes tartozék:
- hullám alak szeletelő
- durva reszelő / daráló
- finom reszelő / daráló
- keménysajt és diódaráló
|
Szélesség |
30.6 cm |
|
Magasság |
36.5 cm |
|
Mélység |
55.8 cm |
|
Szín |
Fehér, Zöld |
|
Tömeg |
8.9 kg |
Paraméterek
| Aprító tartozék | Igen |
| Automatikus forgás | Igen |
| Bolygómozgás | Igen |
| Citrusprés kiegészítő | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Igen |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Magasság | 36.5 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 55.8 cm |
| Mérőedény | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szélesség | 31 cm |
| Szín | Zöld-Fehér |
| Tömeg | 9 kg |
| Tulajdonság | Belső LED világítás |
| Űrtartalom | 5 l |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- Robusztus és erős, 1 200 W teljesítményű motor
- 5 l-es extra nagy rozsdamentes edény a tésztákhoz (0,8 kg kelt tészta, 2,7 l könnyű tészta)
- 6 fordulatszám fokozat, PULSE funkció és 2 NutriSmart program
- Egyedülálló LED világítás a kevert tészta ellenőrzéséhez
- Kiváló minőségű és kényelmesen használható 0,6 l-es smoothie edény
- 4 keverő, habverő és dagasztó szár
- Speciális FLEXI keverő és FLEXI habverő a finom krémekhez és habokhoz
- Egyedülálló mágneses fedél
- 1,5 l-es üvegedény
- Titán bevonatú kések
- NutriBlender tartozékokkal, és kényelmes használatú ivópohárral
- Titán bevonatú kések
- 2 mixelési program
- finom és durva daráláshoz, kolbásztöltő feltéttel
- 3 tésztakészítő feltét
- Daráltkeksz készítő
4 rozsdamentes tartozék:
- hullám alak szeletelő
- durva reszelő / daráló
- finom reszelő / daráló
- keménysajt és diódaráló
|
Szélesség |
30.6 cm |
|
Magasság |
36.5 cm |
|
Mélység |
55.8 cm |
|
Szín |
Fehér, Zöld |
|
Tömeg |
8.9 kg |
| Aprító tartozék | Igen |
| Automatikus forgás | Igen |
| Bolygómozgás | Igen |
| Citrusprés kiegészítő | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Igen |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Magasság | 36.5 cm |
| Márka | Sencor |
| Mélység | 55.8 cm |
| Mérőedény | Igen |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szélesség | 31 cm |
| Szín | Zöld-Fehér |
| Tömeg | 9 kg |
| Tulajdonság | Belső LED világítás |
| Űrtartalom | 5 l |
Hasonló termékek
Sencor STM 3787CH Konyhai robotgép, 1200 W, 5 l-es extra nagy rozsdamentes edény, 6 fordulatszám, Pulse funkció és 2 NutriSmart program, Fehér-Bézs
Cikkszám: SENSTM3787CH
81.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STM 6350WH Konyhai robotgép, 1000W, 4,5 L rozsdamentes edény, Mixer, Húsdaráló, Kolbásztöltő, Fehér
Cikkszám: SENCORSTM6350WH
88.880 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STM 6351GR Konyhai robotgép, 1000W, 4,5 L rozsdamentes edény, Mixer, Húsdaráló, Kolbásztöltő, Zöld
Cikkszám: SENCORSTM6351GR
88.880 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BERLINGER HAUS BH/9269 Multifunkcionális konyhagép, Black Rose Collection
Cikkszám: BH9269
74.990 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STM 6353OR Konyhai robotgép, 1000W, 4,5 Literes edény, Húsdaráló, Kolbásztöltő, Turmix, Narancs
Cikkszám: SENCORSTM6353OR
88.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STM 6359BK Konyhai robotgép, 1000W, 4,5 Literes edény, Mixer, Húsdaráló, Kolbásztöltő, Fekete
Cikkszám: SENCORSTM6359BK
88.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STM 6358RS Konyhai robotgép, 1000W, 4,5 Literes edény, Mixer, Húsdaráló, Kolbásztöltő, Rosegold
Cikkszám: SENCORSTM6358RS
88.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STM 6357GG Konyhai robotgép, 1000W, 4,5 Literes edény, Mixer, Húsdaráló, Kolbásztöltő, Zöld
Cikkszám: SENCORSTM6357GG
88.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
