Leírás
| Teljesítmény | 1400 W |
| Keverőtál mérete | 5.5 L |
| Fokozatok száma | 6 |
A Berlinger Haus Black Rose 3 az 1-ben multifunkciós robotgép igazán jó választás azok számára, akik értékelik a minőséget, a sokoldalúságot és a design-t.
A Berlinger Haus többfunkciós robotgép a konyhai mindenes, amely számos lehetőséget kínál az ételkészítéshez. Ez a kiváló minőségű, stílusos és sokoldalú készülék a mixert, a turmixgépet, és a húsdarálót egyesíti, így tökéletes választás azoknak, akiknek fontos a funkcionalitás és a design. Az 1400 W-os teljesítményével, 6 sebességfokozatával, bolygókeverő rendszerével garantált a hatékony és alapos keverés mindenféle alapanyaggal. Az 5,5 literes rozsdamentes acél tálja elegendő helyet biztosít az összes hozzávaló számára. A robotgép további előnye, hogy nem csak a főzés során, hanem a reggeli smoothie-k, koktélok vagy frissítők készítésénél is kiválóan használható. A 1,5 literes üveg kancsója lehetővé teszi gyümölcsök, zöldségek és egyéb összetevők könnyű és hatékony összekeverését. A húsdaráló tartozék segítségével ezentúl könnyebb lesz elkészíteni a húsgombócot, vagy a húspogácsát a hamburgerhez, de a bolognai is pillanatok alatt az asztalon lehet. A csomagban található kolbásztöltő feltéttel házi kolbászt is készíthet.
Paraméterek
| Dagasztószárak | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Műanyag |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kijelző | LED |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pillanatfokozat | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szín | Fekete-RoseGold |
| Teljesítmény | 1400 W |
| Tömeg | 8.8 kg |
| • Anyaga | rozsdamentes acél és műanyag |
| • Feszültség | 220-240V, 50-60 Hz |
| • Teljesítmény | 1400W |
| • 3 kar | tapadásmentes tésztadagasztó- és keverőkampó, habverő |
| • Húsdaráló tálcával és hurkatöltővel | |
| • 1,5L-es üveg kancsó műanyag fedéllel (turmixgép) | |
| • 18/10 rozsdamentes acél tál 5,5L | |
| • Szín | fekete- rose gold |
| • 6 sebességű fokozat | |
| • 5,5 l rozsdamentes acél tál tükörfényezéssel, oldalfogantyúval | |
| • Led fényjelző | |
| • Speciális alacsony zajszintű kialakítás | |
| • Tálrögzítő funció | |
| • Dönthető fej kialakítás biztonsági kapcsolóval |
Youtube videók
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény | 1400 W |
| Keverőtál mérete | 5.5 L |
| Fokozatok száma | 6 |
A Berlinger Haus Black Rose 3 az 1-ben multifunkciós robotgép igazán jó választás azok számára, akik értékelik a minőséget, a sokoldalúságot és a design-t.
A Berlinger Haus többfunkciós robotgép a konyhai mindenes, amely számos lehetőséget kínál az ételkészítéshez. Ez a kiváló minőségű, stílusos és sokoldalú készülék a mixert, a turmixgépet, és a húsdarálót egyesíti, így tökéletes választás azoknak, akiknek fontos a funkcionalitás és a design. Az 1400 W-os teljesítményével, 6 sebességfokozatával, bolygókeverő rendszerével garantált a hatékony és alapos keverés mindenféle alapanyaggal. Az 5,5 literes rozsdamentes acél tálja elegendő helyet biztosít az összes hozzávaló számára. A robotgép további előnye, hogy nem csak a főzés során, hanem a reggeli smoothie-k, koktélok vagy frissítők készítésénél is kiválóan használható. A 1,5 literes üveg kancsója lehetővé teszi gyümölcsök, zöldségek és egyéb összetevők könnyű és hatékony összekeverését. A húsdaráló tartozék segítségével ezentúl könnyebb lesz elkészíteni a húsgombócot, vagy a húspogácsát a hamburgerhez, de a bolognai is pillanatok alatt az asztalon lehet. A csomagban található kolbásztöltő feltéttel házi kolbászt is készíthet.
| Dagasztószárak | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Műanyag |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Kijelző | LED |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Pillanatfokozat | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szín | Fekete-RoseGold |
| Teljesítmény | 1400 W |
| Tömeg | 8.8 kg |
| • Anyaga | rozsdamentes acél és műanyag |
| • Feszültség | 220-240V, 50-60 Hz |
| • Teljesítmény | 1400W |
| • 3 kar | tapadásmentes tésztadagasztó- és keverőkampó, habverő |
| • Húsdaráló tálcával és hurkatöltővel | |
| • 1,5L-es üveg kancsó műanyag fedéllel (turmixgép) | |
| • 18/10 rozsdamentes acél tál 5,5L | |
| • Szín | fekete- rose gold |
| • 6 sebességű fokozat | |
| • 5,5 l rozsdamentes acél tál tükörfényezéssel, oldalfogantyúval | |
| • Led fényjelző | |
| • Speciális alacsony zajszintű kialakítás | |
| • Tálrögzítő funció | |
| • Dönthető fej kialakítás biztonsági kapcsolóval |
Hasonló termékek
Sencor STM 3780GG Konyhai robotgép, 1200W, 5 l rozsdamentes edény, 1,5 l üvegedény, 0.6 l-es smoothie edény, 6 fokozat, Zöld-Fehér
Sencor STM 3787CH Konyhai robotgép, 1200 W, 5 l-es extra nagy rozsdamentes edény, 6 fordulatszám, Pulse funkció és 2 NutriSmart program, Fehér-Bézs
Sencor STM 3630WH Multifunkciós konyhai robotgép, 1300W, 5.5 l rozsdamentes acél edény, 3 különböző tartozék, 6 fokozat, Fehér
Többfunkciós állványkeverő
Erőteljes 1000 W-os motor a tökéletes eredményértNagy, 4,5 l-es rozsdamentes acél tál mindenféle tésztához (0,8 kg nehéz tészta, 2,2 l könnyű tészta)
- 4 fejlett tartozék dagasztáshoz, habveréshez
- Speciális FLEXI Beater & FLEXI whisker könnyű tésztákhoz
- Egyedi mágneses fedők a nagyobb kényelem érdekében
Keverőgép
- 1,5 l-es üvegedény
- Titán bevonatú pengék
Húsdaráló
- durva és finom őrlés kolbásztöltő tartozékokkal
- Süti készítő
