Leírás
Stahlman ST-307 Borhűtő – Stílusos és Praktikus Borhűtés
A Stahlman ST-307 borhűtő ideális választás a borok szerelmeseinek, akik stílusos és praktikus megoldást keresnek kedvenc italuk tárolására. Az ezüst színű borhűtő elegáns megjelenésével, belső LED világításával igazi dísze lehet bármely helyiségnek.
Főbb jellemzők és paraméterek:
- Űrtartalom: 18 liter
- Palack kapacitás: Akár 7 üveg bor tárolására alkalmas
- Polcok: 6 db fix fém polc, amelyek stabil tartást biztosítanak
- Hőmérsékleti zóna: Egyszerű egyzónás kialakítás a borok optimális hűtéséhez
- Hőmérséklettartomány: 8-12 °C a felső és 12-18 °C az alsó részen, a különböző borfajták számára megfelelő hőmérséklettel
- Ajtó: Rozsdamentes acél, ami megőrzi a borok frissességét
- Energiaosztály: G, így energiatudatos választás is lehet
- Konstrukció: Szabadon álló, könnyen elhelyezhető bármely helyiségben
- Tisztíthatóság: Egyszerűen tisztítható belső felület
Műszaki adatok:
- Teljesítmény: 50 W
- Áramellátás: AC 220-240 V, 50 Hz
- Méret: 145 x 475 x 865 mm
- Csomagolás mérete: 180 x 520 x 900 mm
- Súly: Nettó tömeg 20,6 kg, bruttó tömeg 22,5 kg
A Stahlman ST-307 borhűtő csendes működésével és modern dizájnjával tökéletes kiegészítője lehet minden otthonnak, legyen szó borkedvelőkről vagy ínyenc vendégvárásról.
Paraméterek
| Ajtók száma | 1 |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | G |
| Energiahatékonysági osztály | G |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet tartomány | 8-18℃ |
| Hűthető palackok száma | 7 |
| Hűtő polcok száma | 6 |
| Hűtő térfogat | 18 l |
| Hűtőpolc anyaga | Fém |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 86.5 cm |
| Márka | Stahlman |
| Mélység | 47.5 cm |
| Szélesség | 14 cm |
| Szín | Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljes térfogat | 18 l |
| Teljesítmény | 50 W |
| Tömeg | 20.6 kg |
| Űrtartalom | 18L |
| Palack kapacitás | 7 db |
| Polc | 6 db fém fix |
| Szín | Ezüst |
| Ajtó | rozsdamenntes |
| Zár | nincs |
| Energiaosztály | G |
| Hőmérsékleti zóna | 1 |
| Hőmérséklettartomány | Felső zóna:8-12 °C, Alsó zóna:12-18 °C |
| Konstrukció | szabadon álló |
| Egyszerű tisztítani | Igen |
| Alacsony zajkibocsátás | Igen |
| Teljesítmény | 50 W |
| Áramellátás | AC 220 - 240 V, 50 Hz |
| Termék méret | 145*475*865 mm |
| Csomagolás méret | 180*520*900 mm |
| Nettó Tömeg | 20,6 kg |
| Bruttó tömeg | 22,5 Kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Stahlman ST-307 Borhűtő – Stílusos és Praktikus Borhűtés
A Stahlman ST-307 borhűtő ideális választás a borok szerelmeseinek, akik stílusos és praktikus megoldást keresnek kedvenc italuk tárolására. Az ezüst színű borhűtő elegáns megjelenésével, belső LED világításával igazi dísze lehet bármely helyiségnek.
Főbb jellemzők és paraméterek:
- Űrtartalom: 18 liter
- Palack kapacitás: Akár 7 üveg bor tárolására alkalmas
- Polcok: 6 db fix fém polc, amelyek stabil tartást biztosítanak
- Hőmérsékleti zóna: Egyszerű egyzónás kialakítás a borok optimális hűtéséhez
- Hőmérséklettartomány: 8-12 °C a felső és 12-18 °C az alsó részen, a különböző borfajták számára megfelelő hőmérséklettel
- Ajtó: Rozsdamentes acél, ami megőrzi a borok frissességét
- Energiaosztály: G, így energiatudatos választás is lehet
- Konstrukció: Szabadon álló, könnyen elhelyezhető bármely helyiségben
- Tisztíthatóság: Egyszerűen tisztítható belső felület
Műszaki adatok:
- Teljesítmény: 50 W
- Áramellátás: AC 220-240 V, 50 Hz
- Méret: 145 x 475 x 865 mm
- Csomagolás mérete: 180 x 520 x 900 mm
- Súly: Nettó tömeg 20,6 kg, bruttó tömeg 22,5 kg
A Stahlman ST-307 borhűtő csendes működésével és modern dizájnjával tökéletes kiegészítője lehet minden otthonnak, legyen szó borkedvelőkről vagy ínyenc vendégvárásról.
| Ajtók száma | 1 |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | G |
| Energiahatékonysági osztály | G |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet tartomány | 8-18℃ |
| Hűthető palackok száma | 7 |
| Hűtő polcok száma | 6 |
| Hűtő térfogat | 18 l |
| Hűtőpolc anyaga | Fém |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 86.5 cm |
| Márka | Stahlman |
| Mélység | 47.5 cm |
| Szélesség | 14 cm |
| Szín | Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljes térfogat | 18 l |
| Teljesítmény | 50 W |
| Tömeg | 20.6 kg |
| Űrtartalom | 18L |
| Palack kapacitás | 7 db |
| Polc | 6 db fém fix |
| Szín | Ezüst |
| Ajtó | rozsdamenntes |
| Zár | nincs |
| Energiaosztály | G |
| Hőmérsékleti zóna | 1 |
| Hőmérséklettartomány | Felső zóna:8-12 °C, Alsó zóna:12-18 °C |
| Konstrukció | szabadon álló |
| Egyszerű tisztítani | Igen |
| Alacsony zajkibocsátás | Igen |
| Teljesítmény | 50 W |
| Áramellátás | AC 220 - 240 V, 50 Hz |
| Termék méret | 145*475*865 mm |
| Csomagolás méret | 180*520*900 mm |
| Nettó Tömeg | 20,6 kg |
| Bruttó tömeg | 22,5 Kg |
