Leírás
Stahlman ST-310 Borhűtő – Stílusos Tárolás és Tökéletes Hőmérséklet
A Stahlman ST-310 borhűtő ideális megoldás borkedvelők és gyűjtők számára, hogy kedvenc boraikat és italjaikat mindig a megfelelő hőmérsékleten tárolhassák. Ez a szabadonálló borhűtő elegáns ezüst megjelenésével és praktikus kialakításával tökéletesen illeszkedik bármilyen környezetbe, akár beltérben, akár a teraszon.
Fő jellemzők:
- Kapacitás: 18 borospalack és 57 dobozos ital
- Két zónás hőmérséklet-szabályozás: felső zóna 5-18 °C, alsó zóna 5-22 °C
- Belső LED világítás: a stílusos és energiatakarékos megvilágítás az átlátható tárolásért
- Polcok: 3 strapabíró fém polc és 5+1 elegáns bükkfa polc
- Anyag: rozsdamentes acél ajtó üvegablakkal és zárható kivitel a maximális biztonságért
- Energiaosztály: G, alacsony zajszint és 100W teljesítmény
A borhűtő mérete kompakt és könnyen elhelyezhető: 59,5 cm széles, 82 cm magas és 57,5 cm mély, így szinte bárhol megállja a helyét. Egyszerűen tisztítható és csendes működése révén kellemes légkört biztosít.
A Stahlman ST-310 borhűtővel a pincehideg élményt otthonodban is élvezheted – tökéletes kiegészítője minden borkedvelő otthonának!
Paraméterek
| Ajtók száma | 1 |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | G |
| Energiahatékonysági osztály | G |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet tartomány | 5-22℃ |
| Hűthető palackok száma | 18 |
| Hűtő polcok száma | 9 |
| Hűtő térfogat | 120 l |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 82 cm |
| Márka | Stahlman |
| Mélység | 57.5 cm |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljes térfogat | 120 l |
| Teljesítmény | 100 W |
| Tömeg | 49 kg |
| Belső LED világítás | Igen |
| Űrtartalom | 120 L |
| Hűtőközeg | R600a |
| Palack kapacitás | 18 palack+ 57 dobozos |
| Polc | 3 fém polc /5+1 bükkfa |
| Szín | Ezüst |
| Ajtó | rozsdamenntes acél |
| Zár | van |
| Energiaosztály | G |
| Hőmérsékleti zóna | 2 |
| Hőmérséklettartomány | Felső zóna:5-18 °C, Alsó zóna:5-22 °C |
| Konstrukció | szabadon álló |
| Egyszerű tisztítani | Igen |
| Alacsony zajkibocsátás | Igen |
| Teljesítmény | 100W |
| Áramellátás | AC 220 - 240 V, 50 Hz |
| Termék méret | 595*575*820 mm |
| Csomagolás méret | 655*675*865 mm |
| Nettó Tömeg | 49kg |
| Bruttó tömeg | 55 Kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Stahlman ST-310 Borhűtő – Stílusos Tárolás és Tökéletes Hőmérséklet
A Stahlman ST-310 borhűtő ideális megoldás borkedvelők és gyűjtők számára, hogy kedvenc boraikat és italjaikat mindig a megfelelő hőmérsékleten tárolhassák. Ez a szabadonálló borhűtő elegáns ezüst megjelenésével és praktikus kialakításával tökéletesen illeszkedik bármilyen környezetbe, akár beltérben, akár a teraszon.
Fő jellemzők:
- Kapacitás: 18 borospalack és 57 dobozos ital
- Két zónás hőmérséklet-szabályozás: felső zóna 5-18 °C, alsó zóna 5-22 °C
- Belső LED világítás: a stílusos és energiatakarékos megvilágítás az átlátható tárolásért
- Polcok: 3 strapabíró fém polc és 5+1 elegáns bükkfa polc
- Anyag: rozsdamentes acél ajtó üvegablakkal és zárható kivitel a maximális biztonságért
- Energiaosztály: G, alacsony zajszint és 100W teljesítmény
A borhűtő mérete kompakt és könnyen elhelyezhető: 59,5 cm széles, 82 cm magas és 57,5 cm mély, így szinte bárhol megállja a helyét. Egyszerűen tisztítható és csendes működése révén kellemes légkört biztosít.
A Stahlman ST-310 borhűtővel a pincehideg élményt otthonodban is élvezheted – tökéletes kiegészítője minden borkedvelő otthonának!
| Ajtók száma | 1 |
| Beépítés típusa | Szabadonálló |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Energiahatékonyság a legújabb európai előírások szerint | G |
| Energiahatékonysági osztály | G |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet tartomány | 5-22℃ |
| Hűthető palackok száma | 18 |
| Hűtő polcok száma | 9 |
| Hűtő térfogat | 120 l |
| Hűtőtér világítás | LED |
| Kijelző | LED |
| Magasság | 82 cm |
| Márka | Stahlman |
| Mélység | 57.5 cm |
| Szélesség | 59 cm |
| Szín | Ezüst |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljes térfogat | 120 l |
| Teljesítmény | 100 W |
| Tömeg | 49 kg |
| Belső LED világítás | Igen |
| Űrtartalom | 120 L |
| Hűtőközeg | R600a |
| Palack kapacitás | 18 palack+ 57 dobozos |
| Polc | 3 fém polc /5+1 bükkfa |
| Szín | Ezüst |
| Ajtó | rozsdamenntes acél |
| Zár | van |
| Energiaosztály | G |
| Hőmérsékleti zóna | 2 |
| Hőmérséklettartomány | Felső zóna:5-18 °C, Alsó zóna:5-22 °C |
| Konstrukció | szabadon álló |
| Egyszerű tisztítani | Igen |
| Alacsony zajkibocsátás | Igen |
| Teljesítmény | 100W |
| Áramellátás | AC 220 - 240 V, 50 Hz |
| Termék méret | 595*575*820 mm |
| Csomagolás méret | 655*675*865 mm |
| Nettó Tömeg | 49kg |
| Bruttó tömeg | 55 Kg |
