Leírás
Leírás
Szín: Fekete
Teljesítmény:1500W
Digitális LED kijelző
Hőfok szabályzás: 80-200 °C
Kivehető kosár:
Tapadás mentes bevonat
Kosár kapacitása: 6 Liter
Funkciók:
Automatikus kikapcsolás,
Túlmelegedés védelem,
Csúszásgátló talp,
Érintésvezérlés,
Betekintő ablak
Beépített programok száma: 7
Méret: 36 x 29 x 33 cm
Súly: 4.25 kg
Bemeneti feszültség / Frekvencia: 220-240V/ 50Hz/60Hz
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 7 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Magasság | 29 cm |
| Márka | Too |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Megvilágítás | LED |
| Mélység | 33 cm |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Szélesség | 36 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 4.25 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 6 l |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás
Szín: Fekete
Teljesítmény:1500W
Digitális LED kijelző
Hőfok szabályzás: 80-200 °C
Kivehető kosár:
Tapadás mentes bevonat
Kosár kapacitása: 6 Liter
Funkciók:
Automatikus kikapcsolás,
Túlmelegedés védelem,
Csúszásgátló talp,
Érintésvezérlés,
Betekintő ablak
Beépített programok száma: 7
Méret: 36 x 29 x 33 cm
Súly: 4.25 kg
Bemeneti feszültség / Frekvencia: 220-240V/ 50Hz/60Hz
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Funkciók | Érintő vezérlés |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 7 |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Hőmérséklet szint kijelzése | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Kijelző | Digitális |
| Magasság | 29 cm |
| Márka | Too |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Megvilágítás | LED |
| Mélység | 33 cm |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Szélesség | 36 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 4.25 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 6 l |
