Leírás
- Szín: Fehér
- Teljesítmény: 1350W
- Hőfok szabályzás: Manuálisan állítható (80-200 °C)
- Sütési idő: Manuálisan állítható
- Kivehető kosár: Tapadás mentes bevonat
- Kosár kapacitása: 5.2 Liter
- Funkciók: Időzítő, Automatikus kikapcsolás, Túlmelegedés védelem, Működés visszajelzés, Csúszásgátló talp
- Méret (mm): 335 x 277 x 302
- Súly: 4.0 kg
- Bemeneti feszültség / Frekvencia: 220-240V/ 50Hz/60Hz
- Sütési idő manuálisan állítható
- Időzítő van
- Automatikus kikapcsolás
- Túlmelegedés védelem
- Működési visszajelzés
- Csúszásgátló talp
- Garancia: 12 hónap
Doboz tartalma:
- AF-110W-1350 W Forrólevegős fritőz
- Használati útmutató
Adatok
-
Alapadatok
-
Típus
- Légkeveréses
-
Kimeneti teljesítmény
- 1350 W
-
Űrtartalom
- 5,2 l
-
-
Technikai paraméterek
-
Nettó súly
- 4 kg
-
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Magasság | 27.7 cm |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Mélység | 30.2 cm |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Szélesség | 33 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1350 W |
| Tömeg | 4 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 5.2 l |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
- Szín: Fehér
- Teljesítmény: 1350W
- Hőfok szabályzás: Manuálisan állítható (80-200 °C)
- Sütési idő: Manuálisan állítható
- Kivehető kosár: Tapadás mentes bevonat
- Kosár kapacitása: 5.2 Liter
- Funkciók: Időzítő, Automatikus kikapcsolás, Túlmelegedés védelem, Működés visszajelzés, Csúszásgátló talp
- Méret (mm): 335 x 277 x 302
- Súly: 4.0 kg
- Bemeneti feszültség / Frekvencia: 220-240V/ 50Hz/60Hz
- Sütési idő manuálisan állítható
- Időzítő van
- Automatikus kikapcsolás
- Túlmelegedés védelem
- Működési visszajelzés
- Csúszásgátló talp
- Garancia: 12 hónap
Doboz tartalma:
- AF-110W-1350 W Forrólevegős fritőz
- Használati útmutató
Adatok
-
Alapadatok
-
Típus
- Légkeveréses
-
Kimeneti teljesítmény
- 1350 W
-
Űrtartalom
- 5,2 l
-
-
Technikai paraméterek
-
Nettó súly
- 4 kg
-
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Automatikus program | Igen |
| Biztonsági funkciók | Túlmelegedés elleni védelem |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Forró levegő keringtetés | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Igen |
| Magasság | 27.7 cm |
| Max. hőmérséklet | 200 °C |
| Maximális sütési hőmérséklet | 200 ℃ |
| Mélység | 30.2 cm |
| Min. hőmérséklet | 80 °C |
| Szélesség | 33 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1350 W |
| Tömeg | 4 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Űrtartalom | 5.2 l |
Hasonló termékek
Royalty Line AF-5607D Betekintőablakos Forrólevegős Sütő, Air Fryer, 6,5 Literes, 1700W, Fekete
Cikkszám: ROYAF5607D
21.990 Ft
Gyártó: Royalty Line
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO AF-108W-1400W forrólevegős fritőz, Air Fryer
Cikkszám: TOOAF108W1400W
19.900 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO AF-130W-1500 W, 4,5 L, forrólevegős fritőz (air fryer), Fehér
Cikkszám: TOOAF130W1500W
18.590 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Raf R.5220 5,5 literes egy tartályos elektromos olajsütő fedéllel, hőmérséklet szabályzóval és időzítő funkcióval, 2500 W, Szürke
Cikkszám: RAFR5220
23.990 Ft
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO forrólevegős sütő (air fryer/airfryer) AF-650-B 1500 W, 6 L, Digitális vezérléssel, Betekintő ablakkal, Fekete
Cikkszám: TOOAF650B
17.990 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
RAF R.5299 Elektromos Fritőz, Olajsütő 3,5L, 2000W, Fekete-Ezüst
Cikkszám: RAFR5299
17.900 Ft
Gyártó: RAF
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
TOO AF-150B-1400 W 5 L forrólevegős sütő (air fryer/airfryer) digitális vezérléssel, betekintő ablakkal, Fekete
Cikkszám: TOOAF150B1400W
24.990 Ft
Gyártó: TOO
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Pabaren KY-921Digitális Légkeveréses Air Fryer Üvegkosárral, 4.5 L, Fekete
Cikkszám: PABARENKY921
24.990 Ft
Gyártó: Pabaren
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
