Leírás
Termék információk:
Szín: Fekete- lila
Teljesítmény: Max. 2200W
Állandó gőzkibocsátás: 25 g/min
Gőzlöket: 80 g/min
Víztartály: 350 ml
Vasalótalp felülete: Kerámia
Funkciók: Állítható termosztát, Permetezés gomb, Gőzlöket, Álló gőzölés, Anti calc, Csepegésgátló, Öntisztítás,
Méret (mm): 332 x 135 x 170
Hálózati kábel hossza: 2 m
Súly: 1,18 kg
Bemeneti feszültség/Frekvencia: 220-240V/ 50Hz
Paraméterek
| Állandó gőzmennyiség | 25 g/perc |
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Csapvízzel használható | Igen |
| Csepegésgátló funkció | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Gőzfunkció | Igen |
| Gőzlöket | 80 g/perc |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Kábel hossza | 2 m |
| Karcálló vasalótalp | Igen |
| Márka | Too |
| Öntisztítás | Igen |
| Szín | Fekete-Lila |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 1.18 kg |
| Vasalótalp anyaga | Kerámia |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkőmentesítés | Igen |
| Víztartály kapacitása | 350 ml |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termék információk:
Szín: Fekete- lila
Teljesítmény: Max. 2200W
Állandó gőzkibocsátás: 25 g/min
Gőzlöket: 80 g/min
Víztartály: 350 ml
Vasalótalp felülete: Kerámia
Funkciók: Állítható termosztát, Permetezés gomb, Gőzlöket, Álló gőzölés, Anti calc, Csepegésgátló, Öntisztítás,
Méret (mm): 332 x 135 x 170
Hálózati kábel hossza: 2 m
Súly: 1,18 kg
Bemeneti feszültség/Frekvencia: 220-240V/ 50Hz
| Állandó gőzmennyiség | 25 g/perc |
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Csapvízzel használható | Igen |
| Csepegésgátló funkció | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Gőzfunkció | Igen |
| Gőzlöket | 80 g/perc |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Kábel hossza | 2 m |
| Karcálló vasalótalp | Igen |
| Márka | Too |
| Öntisztítás | Igen |
| Szín | Fekete-Lila |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 1.18 kg |
| Vasalótalp anyaga | Kerámia |
| Vezeték nélküli | Nem |
| Vízkőmentesítés | Igen |
| Víztartály kapacitása | 350 ml |
