Leírás
Leírás
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 2400 W
- Függőleges gőzölés
- Folyamatos gőzkibocsátás: 85g / perc
- Erőteljes gőzlöket: 150g / perc
- Folyamatos változtatható gőzkibocsátás
- Változtatható hőmérséklet
- Nyomás: 3,5 Bar
- Fokozott csúszást biztosító kerámia felület
- Gőzcső hossza: 1,8 M
- Tápkábel hossza: 1,5 M
- 230 V / 50 Hz - 60 Hz
-
Adatok
-
Alapadatok
-
Típus
- Gőzállomás
-
Vasalótalp
- Kerámia
-
Teljesítmény
- 2400 W
-
Víztartály
- 1,8 L
-
-
Funkciók
-
Állítható gőz
- Igen
-
Függőleges gőz funkció
- Igen
-
Folyamatos gőzkibocsátás
- 85 g/perc
-
-
Technikai paraméterek
-
Kábel hosszúság
- 150 cm
-
Egyéb
- Kerámia felület
-
-
Fizikai jellemzők
-
Nettó súly
- 2,68 kg
-
Szélesség (max.)
- 190 mm
-
Magasság (max.)
- 250 mm
-
Mélység (max.)
- 380 mm
-
Paraméterek
| Állandó gőzmennyiség | 85 g/perc |
| Automatikus gőzbeállítás | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Gőzlöket | 150 g/perc |
| Gőznyomás | 3 BAR |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Kábel hossza | 1.5 m |
| Magasság | 25 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 38 cm |
| Szabályozható gőzmennyiség | Igen |
| Szélesség | 19 cm |
| Szín | Lila-Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2400 W |
| Tömeg | 3 kg |
| Vasalótalp anyaga | Kerámia |
| Vezeték tároló | Nem |
| Víztartály kapacitása | 1800 ml |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 2400 W
- Függőleges gőzölés
- Folyamatos gőzkibocsátás: 85g / perc
- Erőteljes gőzlöket: 150g / perc
- Folyamatos változtatható gőzkibocsátás
- Változtatható hőmérséklet
- Nyomás: 3,5 Bar
- Fokozott csúszást biztosító kerámia felület
- Gőzcső hossza: 1,8 M
- Tápkábel hossza: 1,5 M
- 230 V / 50 Hz - 60 Hz
-
Adatok
-
Alapadatok
-
Típus
- Gőzállomás
-
Vasalótalp
- Kerámia
-
Teljesítmény
- 2400 W
-
Víztartály
- 1,8 L
-
-
Funkciók
-
Állítható gőz
- Igen
-
Függőleges gőz funkció
- Igen
-
Folyamatos gőzkibocsátás
- 85 g/perc
-
-
Technikai paraméterek
-
Kábel hosszúság
- 150 cm
-
Egyéb
- Kerámia felület
-
-
Fizikai jellemzők
-
Nettó súly
- 2,68 kg
-
Szélesség (max.)
- 190 mm
-
Magasság (max.)
- 250 mm
-
Mélység (max.)
- 380 mm
-
| Állandó gőzmennyiség | 85 g/perc |
| Automatikus gőzbeállítás | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Függőleges gőzölés | Igen |
| Gőzlöket | 150 g/perc |
| Gőznyomás | 3 BAR |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Kábel hossza | 1.5 m |
| Magasság | 25 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 38 cm |
| Szabályozható gőzmennyiség | Igen |
| Szélesség | 19 cm |
| Szín | Lila-Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2400 W |
| Tömeg | 3 kg |
| Vasalótalp anyaga | Kerámia |
| Vezeték tároló | Nem |
| Víztartály kapacitása | 1800 ml |
