Leírás
TOO QH-565 kültéri fali kvarc hősugárzó, 650/1300/2000W, Hőfokszabályozó, 3 fűtési fokozat, Túlmelegedés elleni védelem, IP34 cseppálló, Falra szerelhető, Szürke
A TOO Hot! QH-565 falra szerelhető kvarc hősugárzóval nem kell aggódnia lakása fűtésével kapcsolatban. Három fűtési fokozata között könnyen válthat zsinóros kapcsolójával, így beállítva a kívánt hőmérsékletet. A termék túlmelegedés elleni védelemmel van ellátva, így használata nem csak egyszerű, de biztonságos is. Konyhában vagy fürdőszobában is elhelyezhető, mivel IP-34-es védettségének köszönhetően a rácseppenő víz nem tesz kárt benne.
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 650 / 1300 / 2000 W
- 3 fűtési fokozat
- Kvarc fűtőcső
- Szín: Szürke
- Falra szerelhető
- Zsinórkapcsoló
- IP34 cseppálló
- Túlmelegedés elleni védelem
- 220V / 50Hz
Garancia: 12 hónap forgalmazói garancia!
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 37 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 19 cm |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 3 |
| Tömeg | 4 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Termosztát | Nem |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 505 mm |
| Magasság (max.) | 370 mm |
| Mélység (max.) | 190 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
TOO QH-565 kültéri fali kvarc hősugárzó, 650/1300/2000W, Hőfokszabályozó, 3 fűtési fokozat, Túlmelegedés elleni védelem, IP34 cseppálló, Falra szerelhető, Szürke
A TOO Hot! QH-565 falra szerelhető kvarc hősugárzóval nem kell aggódnia lakása fűtésével kapcsolatban. Három fűtési fokozata között könnyen válthat zsinóros kapcsolójával, így beállítva a kívánt hőmérsékletet. A termék túlmelegedés elleni védelemmel van ellátva, így használata nem csak egyszerű, de biztonságos is. Konyhában vagy fürdőszobában is elhelyezhető, mivel IP-34-es védettségének köszönhetően a rácseppenő víz nem tesz kárt benne.
Termék jellemzők:
- Teljesítmény: 650 / 1300 / 2000 W
- 3 fűtési fokozat
- Kvarc fűtőcső
- Szín: Szürke
- Falra szerelhető
- Zsinórkapcsoló
- IP34 cseppálló
- Túlmelegedés elleni védelem
- 220V / 50Hz
Garancia: 12 hónap forgalmazói garancia!
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Nem |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Igen |
| Időzítő | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 37 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 19 cm |
| Szélesség | 50 cm |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 3 |
| Tömeg | 4 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Nem |
| Típus | Hősugárzó |
| Termosztát | Nem |
| Távirányító | Nem |
| Időzítő | Nem |
| Hőfokszabályzó | Igen |
| Szélesség (max.) | 505 mm |
| Magasság (max.) | 370 mm |
| Mélység (max.) | 190 mm |
| Teljesítmény | 2000 W |
