Leírás
LEÍRÁS:
Az RAF hősugárzók két beállítással rendelkeznek: magas hőmérséklet és alacsony hőmérséklet. A ventilátor üzemmód hűvös levegőt biztosít.
A kis hordozható fűtőtest a termosztát beállításának megfelelően kényelmes hőmérsékletet biztosít a szobában, az állítható termosztátvezérléssel kombinálva.
A beltéri használatra szánt kisméretű fűtőberendezés egy kapcsolóval van felszerelve, amely túlmelegedés esetén kikapcsolja a készüléket, a túlmelegedés elleni védelem pedig súlyos túlmelegedés esetén automatikusan kikapcsolja a készüléket.
Márkanév RAF
Modellszám R.1184
Feszültség (V) 220-240V
Teljesítmény 2000 W
Áramforrás Elektromos
Paraméterek
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 35 cm |
| Márka | Straus Austria |
| Mélység | 28 cm |
| Szélesség | 28 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 2 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Az RAF hősugárzók két beállítással rendelkeznek: magas hőmérséklet és alacsony hőmérséklet. A ventilátor üzemmód hűvös levegőt biztosít.
A kis hordozható fűtőtest a termosztát beállításának megfelelően kényelmes hőmérsékletet biztosít a szobában, az állítható termosztátvezérléssel kombinálva.
A beltéri használatra szánt kisméretű fűtőberendezés egy kapcsolóval van felszerelve, amely túlmelegedés esetén kikapcsolja a készüléket, a túlmelegedés elleni védelem pedig súlyos túlmelegedés esetén automatikusan kikapcsolja a készüléket.
Márkanév RAF
Modellszám R.1184
Feszültség (V) 220-240V
Teljesítmény 2000 W
Áramforrás Elektromos
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 35 cm |
| Márka | Straus Austria |
| Mélység | 28 cm |
| Szélesség | 28 cm |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 2000 W |
| Tömeg | 2 kg |
