Leírás
LEÍRÁS:
Termék jellemzők:
• Szín: Fehér, ezüst, bézs
• Teljesítmény: 1500 W
• Rozsdamentes acél habverő
• Űrtartalom: 4,5 l
• 10 sebességfokozat turbó funkcióval
• LED visszajelző fény
• Túlfeszültség és túlmelegedés elleni védelem
• Keverőrúd, habverő, dagasztókar, tál fedő
• Kiengedő gomb a keverőszárak gyors cseréjéhez
• Csúszásgátlós lábak
• Méret: 36,2x22,5x28,8 cm
• Súly: 7,2 kg
• Zajszint: 80 dB
• Tápkábel hossza: 1 m
• Tápellátás: ~ 230V / 50-60Hz
Doboz tartalma: TOO SM-1500-W Gulf Konyhai robotgép Keverőrúd, habverő, dagasztókar, tál fedő
Használati útmutató
Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Funkciók | LED-es világítás |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Kábel hossza | 1 m |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 28.8 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 22.5 cm |
| Sebesség fokozatok száma | 10 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 36 cm |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 7.2 kg |
| Űrtartalom | 4.5 l |
| Zajszint | 80 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Termék jellemzők:
• Szín: Fehér, ezüst, bézs
• Teljesítmény: 1500 W
• Rozsdamentes acél habverő
• Űrtartalom: 4,5 l
• 10 sebességfokozat turbó funkcióval
• LED visszajelző fény
• Túlfeszültség és túlmelegedés elleni védelem
• Keverőrúd, habverő, dagasztókar, tál fedő
• Kiengedő gomb a keverőszárak gyors cseréjéhez
• Csúszásgátlós lábak
• Méret: 36,2x22,5x28,8 cm
• Súly: 7,2 kg
• Zajszint: 80 dB
• Tápkábel hossza: 1 m
• Tápellátás: ~ 230V / 50-60Hz
Doboz tartalma: TOO SM-1500-W Gulf Konyhai robotgép Keverőrúd, habverő, dagasztókar, tál fedő
Használati útmutató
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Funkciók | LED-es világítás |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Kábel hossza | 1 m |
| Keverőszár anyaga | Fém |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Magasság | 28.8 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 22.5 cm |
| Sebesség fokozatok száma | 10 |
| Szárkioldó gomb | Igen |
| Szélesség | 36 cm |
| Teljesítmény | 1500 W |
| Tömeg | 7.2 kg |
| Űrtartalom | 4.5 l |
| Zajszint | 80 dB |
