Leírás
Too SM-201W-1400W 2 in1 grill/pannini szendvicssütő, 1400 W, 4 szendvics, Tapadásmentes, Hőszigetelt, Fehér
Termék információk:
- Teljesítmény: 1400 W
- Sütőlap: Grill
- Sütőlap bevonata: Tapadás mentes bevonat
- Sütőlap mérete (mm): 254 x 215
- Sütési hőmérséklet szabályzó:
- Automatikus
- Méret (mm): 319 x 261 x 110
- Hálózati kábel hossza: 75 cm
- Súly: 2,1 kg
- Bemeneti feszültség/ Frekvencia:
- 220-240V/ 50Hz
- Gyártói garancia: 12 hónap
Extrák:
- Működésjelző és sütési hőmérséklet elérését jelző fény
- Hőszigetelt fogantyú és zárszerkezet
- Függőlegesen tárolható
- Beépített kábeltartó
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Bevonat anyaga | Tapadásmentes |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Nem |
| Magasság | 11 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 26.1 cm |
| Szélesség | 31 cm |
| Szeletek száma | 4 |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1400 W |
| Tömeg | 2.1 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Igen |
| Szendvics sütés | Igen |
| Grill funkció | Igen |
| Gofrisütés | Nem |
| Szendvicsek/gofrik száma | 1 db |
| Cserélhető lapok | Nem |
| Sütőfelület | Teflon |
| Egyéb szín | Inox |
| Típus | 2in1 Szendvicssütő |
| Kimeneti teljesítmény | 1400 W |
| Jelzőfény | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Alap szín | Fehér |
| Nettó súly | 2,1 kg |
| Szélesség (max.) | 31,9 cm |
| Magasság (max.) | 11 cm |
| Mélység (max.) | 26,1 cm |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Too SM-201W-1400W 2 in1 grill/pannini szendvicssütő, 1400 W, 4 szendvics, Tapadásmentes, Hőszigetelt, Fehér
Termék információk:
- Teljesítmény: 1400 W
- Sütőlap: Grill
- Sütőlap bevonata: Tapadás mentes bevonat
- Sütőlap mérete (mm): 254 x 215
- Sütési hőmérséklet szabályzó:
- Automatikus
- Méret (mm): 319 x 261 x 110
- Hálózati kábel hossza: 75 cm
- Súly: 2,1 kg
- Bemeneti feszültség/ Frekvencia:
- 220-240V/ 50Hz
- Gyártói garancia: 12 hónap
Extrák:
- Működésjelző és sütési hőmérséklet elérését jelző fény
- Hőszigetelt fogantyú és zárszerkezet
- Függőlegesen tárolható
- Beépített kábeltartó
| Automatikus kikapcsolás | Nem |
| Bevonat anyaga | Tapadásmentes |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet szabályzás | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Nem |
| Magasság | 11 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 26.1 cm |
| Szélesség | 31 cm |
| Szeletek száma | 4 |
| Szín | Fehér |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 1400 W |
| Tömeg | 2.1 kg |
| Túlmelegedés elleni védelem | Igen |
| Vezeték tároló | Igen |
| Szendvics sütés | Igen |
| Grill funkció | Igen |
| Gofrisütés | Nem |
| Szendvicsek/gofrik száma | 1 db |
| Cserélhető lapok | Nem |
| Sütőfelület | Teflon |
| Egyéb szín | Inox |
| Típus | 2in1 Szendvicssütő |
| Kimeneti teljesítmény | 1400 W |
| Jelzőfény | Igen |
| Csúszásgátló lábak | Igen |
| Alap szín | Fehér |
| Nettó súly | 2,1 kg |
| Szélesség (max.) | 31,9 cm |
| Magasság (max.) | 11 cm |
| Mélység (max.) | 26,1 cm |
