Leírás
Termékjellemzők:
- Szín: ezüst
- Teljesítmény: 800 W
- Anyag: rozsdamentes acél
- Méret: 25x26x11 cm
- Súly: 1,53 kg
- Tápkábel hossza: 80 cm
- Tápellátás: 230V / 50-60Hz
Extrák:
- Kültéri és beltéri használatra is ideális
- Könnyen tisztítható
- Csepptálca
A doboz tartalma:
- TOO SM-501SS-800W grill szendvicssütő
- Használati útmutató
Paraméterek
| Bevonat anyaga | Tapadásmentes |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Kábel hossza | 0.8 m |
| Magasság | 26 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 11 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| Szeletek száma | 2 |
| Szín | Ezüst |
| Tápfeszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 1.53 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Termékjellemzők:
- Szín: ezüst
- Teljesítmény: 800 W
- Anyag: rozsdamentes acél
- Méret: 25x26x11 cm
- Súly: 1,53 kg
- Tápkábel hossza: 80 cm
- Tápellátás: 230V / 50-60Hz
Extrák:
- Kültéri és beltéri használatra is ideális
- Könnyen tisztítható
- Csepptálca
A doboz tartalma:
- TOO SM-501SS-800W grill szendvicssütő
- Használati útmutató
| Bevonat anyaga | Tapadásmentes |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Használat | Háztartási |
| Kábel hossza | 0.8 m |
| Magasság | 26 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 11 cm |
| Szélesség | 25 cm |
| Szeletek száma | 2 |
| Szín | Ezüst |
| Tápfeszültség | 230 Volt |
| Teljesítmény | 800 W |
| Tömeg | 1.53 kg |
