Leírás
TOO TO-2SL107W-900W fehér 2 szeletes kenyérpirító, Fehér
Szín: Fehér
Teljesítmény: 900 W
Kapacitás: 2 szelet
Állítható pirítási szintek: Manuálisan állítható (7 szint)
Szelet középre igazítás: Automatikus
Funkciók: STOP/ Újra melegítés/ Kiolvasztás funkció
Morzsatálca: Kivehető
Hálózati kábel tartó: Beépített
Méret (mm): 418 x 124 x 205
Tömeg: 1.34 kg
Gyártói garancia: 12 hónap
Bemeneti feszültség/ Frekvencia: 220-240V/ 50 Hz
Garancia: 12 hónap.
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 7 |
| Kábel hossza | 0.8 m |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Kiolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Magasság | 20.5 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 12.4 cm |
| Szélesség | 41 cm |
| Szeletek száma | 2 |
| Teljesítmény | 900 W |
| Tömeg | 1.34 kg |
| Vezeték tároló | Nem |
| Zsemlemelegítő rács | Nem |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Hidegfalú | Nem |
| Morzsatálca | Igen |
| Kimeneti teljesítmény | 900 W |
| Sütési kapacitás | 2 szelet |
| Biztonsági kikapcsolás | Igen |
| Olvasztási funkció | Igen |
| Automata középre helyezés | Igen |
| Alap szín | Fehér |
| Nettó súly | 1,26 kg |
| Szélesség (max.) | 110 mm |
| Magasság (max.) | 190 mm |
| Mélység (max.) | 385 mm |
| Kábel hosszúság | 80 cm |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
TOO TO-2SL107W-900W fehér 2 szeletes kenyérpirító, Fehér
Szín: Fehér
Teljesítmény: 900 W
Kapacitás: 2 szelet
Állítható pirítási szintek: Manuálisan állítható (7 szint)
Szelet középre igazítás: Automatikus
Funkciók: STOP/ Újra melegítés/ Kiolvasztás funkció
Morzsatálca: Kivehető
Hálózati kábel tartó: Beépített
Méret (mm): 418 x 124 x 205
Tömeg: 1.34 kg
Gyártói garancia: 12 hónap
Bemeneti feszültség/ Frekvencia: 220-240V/ 50 Hz
Garancia: 12 hónap.
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 7 |
| Kábel hossza | 0.8 m |
| Kijelző | Kontroll lámpa |
| Kiolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Magasság | 20.5 cm |
| Márka | Too |
| Mélység | 12.4 cm |
| Szélesség | 41 cm |
| Szeletek száma | 2 |
| Teljesítmény | 900 W |
| Tömeg | 1.34 kg |
| Vezeték tároló | Nem |
| Zsemlemelegítő rács | Nem |
| Ház anyaga | Műanyag |
| Hidegfalú | Nem |
| Morzsatálca | Igen |
| Kimeneti teljesítmény | 900 W |
| Sütési kapacitás | 2 szelet |
| Biztonsági kikapcsolás | Igen |
| Olvasztási funkció | Igen |
| Automata középre helyezés | Igen |
| Alap szín | Fehér |
| Nettó súly | 1,26 kg |
| Szélesség (max.) | 110 mm |
| Magasság (max.) | 190 mm |
| Mélység (max.) | 385 mm |
| Kábel hosszúság | 80 cm |
