Leírás
ION funkció: Biztosítja, hogy hajszálaid ne töltődjenek fel, így nem fog szállni, még a frissen mosott hajad sem.
Frizurádnak ragyogó hatást kölcsönöz, valamint elősegíti a hajápoló készítmények jótékony hatását.
A 2 hő és 2 sebesség beállítás: Így a készülék vékony és vastag szálú hajhoz egyaránt ideális
Zárolható hideglevegő gomb: különféle kombinációkat kínál a teljes szárításhoz és a megfelelő hajstílus beállításához
Egyéb funkciók:
-2100W teljesítményű motor
-106 km/h levegősebesség
Kiegészítők:
-6x75mm-es szűkítő: a sima hajstílus megteremtésére szerelheted fel segítségül
-nagy méretű diffúzor
-akasztógyűrű
-2,8m hosszú tápkábel
-könnyen eltávolítható és tisztítható hátsó szűrő
Hajszárító méretei:
-magasság: 278mm
-hossz: 260mm
-szélesség: 90mm
Paraméterek
| AC motoros | Igen |
| Diffúzor | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Ionizáló funkció | Igen |
| Kábel hossza | 2.8 m |
| Márka | BaByliss |
| Összecsukható | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szín | Szürke-RoseGold |
| Szűkítő | Igen |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 1.01 kg |
Youtube videók
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
ION funkció: Biztosítja, hogy hajszálaid ne töltődjenek fel, így nem fog szállni, még a frissen mosott hajad sem.
Frizurádnak ragyogó hatást kölcsönöz, valamint elősegíti a hajápoló készítmények jótékony hatását.
A 2 hő és 2 sebesség beállítás: Így a készülék vékony és vastag szálú hajhoz egyaránt ideális
Zárolható hideglevegő gomb: különféle kombinációkat kínál a teljes szárításhoz és a megfelelő hajstílus beállításához
Egyéb funkciók:
-2100W teljesítményű motor
-106 km/h levegősebesség
Kiegészítők:
-6x75mm-es szűkítő: a sima hajstílus megteremtésére szerelheted fel segítségül
-nagy méretű diffúzor
-akasztógyűrű
-2,8m hosszú tápkábel
-könnyen eltávolítható és tisztítható hátsó szűrő
Hajszárító méretei:
-magasság: 278mm
-hossz: 260mm
-szélesség: 90mm
| AC motoros | Igen |
| Diffúzor | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Ionizáló funkció | Igen |
| Kábel hossza | 2.8 m |
| Márka | BaByliss |
| Összecsukható | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szín | Szürke-RoseGold |
| Szűkítő | Igen |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 1.01 kg |
