Leírás
A Babyliss D563DE hajszárító könnyű, gyors és nagy teljesítményű! A 3 hőmérséklet- és 2 sebességfokozat, valamint a hideg levegő gomb, különféle kombinációkat kínál a teljes szárításhoz és a kívánt frizura kialakításához.
Kerámia technológia: Mely segít az egyenletes hőmérséklet kibocsátásában
A 3 hő és 2 sebesség beállítás: Így a készülék vékony és vastag szálú hajhoz egyaránt ideális
Hideglevegő gomb: különféle kombinációkat kínál a teljes szárításhoz és a megfelelő hajstílus beállításához
Pehelykönnyű súly a kényelmes használat jegyében!
Teljesítmény: 2100W teljesítményű DC motor
Egyéb kiegészítők:
- keskeny szűkítő fej az egyenes, sima tincsek kialakításához
- nagy méretű diffúzor mely segít a hullámos és göndör haj formázásában
- 1,95m hosszú tápkábel
- könnyen eltávolítható és tisztítható hátsó szűrő
Hajszárító méretei diffúzor nékül:
- magasság: 276mm
- hossz: 274mm
- szélesség: 80mm
- súly: 0,540kg
Paraméterek
| AC motoros | Nem |
| Diffúzor | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Kábel hossza | 1.95 m |
| Kerámiabetét | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Összecsukható | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szín | Fekete |
| Szűkítő | Igen |
| Teljesítmény | 2100 W |
| Tömeg | 0.97 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A Babyliss D563DE hajszárító könnyű, gyors és nagy teljesítményű! A 3 hőmérséklet- és 2 sebességfokozat, valamint a hideg levegő gomb, különféle kombinációkat kínál a teljes szárításhoz és a kívánt frizura kialakításához.
Kerámia technológia: Mely segít az egyenletes hőmérséklet kibocsátásában
A 3 hő és 2 sebesség beállítás: Így a készülék vékony és vastag szálú hajhoz egyaránt ideális
Hideglevegő gomb: különféle kombinációkat kínál a teljes szárításhoz és a megfelelő hajstílus beállításához
Pehelykönnyű súly a kényelmes használat jegyében!
Teljesítmény: 2100W teljesítményű DC motor
Egyéb kiegészítők:
- keskeny szűkítő fej az egyenes, sima tincsek kialakításához
- nagy méretű diffúzor mely segít a hullámos és göndör haj formázásában
- 1,95m hosszú tápkábel
- könnyen eltávolítható és tisztítható hátsó szűrő
Hajszárító méretei diffúzor nékül:
- magasság: 276mm
- hossz: 274mm
- szélesség: 80mm
- súly: 0,540kg
| AC motoros | Nem |
| Diffúzor | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Kábel hossza | 1.95 m |
| Kerámiabetét | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Összecsukható | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szín | Fekete |
| Szűkítő | Igen |
| Teljesítmény | 2100 W |
| Tömeg | 0.97 kg |
