Leírás
A BaByliss D572 egy nagy teljesítményű, 2200 W-os, pehelykönnyű hajszárító, mely gyors légáramlása lehetővé teszi a hatékony szárítást.
Kerámia technológia: Mely segít az egyenletes hőmérséklet kibocsátásában
ION funkció: Biztosítja, hogy hajszálaid ne töltődjenek fel, így nem fog szállni, még a frissen mosott hajad sem. Frizurádnak ragyogó hatást kölcsönöz, valamint elősegíti a hajápoló készítmények jótékony hatását.
Az ION és Kerámia együttes hatása simítja a hajat szárítás közben a gyönyörű, fényes végeredmény érdekében.
A 3 hő és 2 sebesség beállítás: Így a készülék vékony és vastag szálú hajhoz egyaránt ideális
Hideglevegő gomb: különféle kombinációkat kínál a teljes szárításhoz és a megfelelő hajstílus beállításához
Egyéb funkció:
- 2200W teljesítményű motor
- Pehelykönnyű súly a könnyű használatért
Kiegészítők:
- Keskeny koncentrátor fúvóka (szűkítő): a dobozban található vékony szűkítő fej segítségével egyenes, sima tincseket lehet kialakítani.
- nagy méretű diffúzoràideális hullámos és göndör haj formázásához
- 1,95m hosszú tápkábel
Hajszárító méretei kiegészítő nélkül:
- magasság: 276mm
- hossz: 274mm, diffúzorral együtt a hossz 306mm
- szélesség: 80mm
- súly: 0,540kg
Feszültség és teljesítmény:
- 230V~50-60Hz /2000W
- 240V~50-60Hz /2200W
Paraméterek
| AC motoros | Nem |
| Diffúzor | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Ionizáló funkció | Igen |
| Kábel hossza | 1.95 m |
| Kerámiabetét | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Összecsukható | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Szűkítő | Igen |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 0.98 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
A BaByliss D572 egy nagy teljesítményű, 2200 W-os, pehelykönnyű hajszárító, mely gyors légáramlása lehetővé teszi a hatékony szárítást.
Kerámia technológia: Mely segít az egyenletes hőmérséklet kibocsátásában
ION funkció: Biztosítja, hogy hajszálaid ne töltődjenek fel, így nem fog szállni, még a frissen mosott hajad sem. Frizurádnak ragyogó hatást kölcsönöz, valamint elősegíti a hajápoló készítmények jótékony hatását.
Az ION és Kerámia együttes hatása simítja a hajat szárítás közben a gyönyörű, fényes végeredmény érdekében.
A 3 hő és 2 sebesség beállítás: Így a készülék vékony és vastag szálú hajhoz egyaránt ideális
Hideglevegő gomb: különféle kombinációkat kínál a teljes szárításhoz és a megfelelő hajstílus beállításához
Egyéb funkció:
- 2200W teljesítményű motor
- Pehelykönnyű súly a könnyű használatért
Kiegészítők:
- Keskeny koncentrátor fúvóka (szűkítő): a dobozban található vékony szűkítő fej segítségével egyenes, sima tincseket lehet kialakítani.
- nagy méretű diffúzoràideális hullámos és göndör haj formázásához
- 1,95m hosszú tápkábel
Hajszárító méretei kiegészítő nélkül:
- magasság: 276mm
- hossz: 274mm, diffúzorral együtt a hossz 306mm
- szélesség: 80mm
- súly: 0,540kg
Feszültség és teljesítmény:
- 230V~50-60Hz /2000W
- 240V~50-60Hz /2200W
| AC motoros | Nem |
| Diffúzor | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Hideg levegő fokozat | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 3 |
| Ionizáló funkció | Igen |
| Kábel hossza | 1.95 m |
| Kerámiabetét | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Összecsukható | Nem |
| Sebesség fokozatok száma | 2 |
| Szín | Fekete-Ezüst |
| Szűkítő | Igen |
| Teljesítmény | 2200 W |
| Tömeg | 0.98 kg |
