Leírás
Sütővas bevonata: Quartz-Ceramic
* A készülék kvarc-kerámia bevonata használat során egyenletes hőfoktartást és hőeloszlást biztosít, fokozottabb védelmet nyújt vékony szálú haj esetén is.
A sütővas átmérője: 32mm (L méret)
A hőmérséklet 6 fokozatban szabályozható: 160-170-180-190-200-210 °C között
Felmelegedési idő: 45 másodperc
Egyéb jellemzők:
- ki-be kapcsoló gomb
- Automatikus kikapcsolás mód melynek köszönhetően a készülék 60 perc után automatikusan kikapcsol, így, ha bedugva és bekapcsolva felejtette csökkenti az esetleges balesetek kialakulásának esélyét.
- Hőkész állapotjelző/ működést jelző lámpa
- Vezeték hossza: 2,5m (körbe forgó kábel)
- Feszültség és teljesítmény--> 230V~50-60Hz /56W
- Beépített tartó
- LED digitális kijelző-->A precíz, digitális hőfokszabályozóval mindenki könnyedén megtalálhatja a hajtípusának megfelelő hőmérsékletet
- Advanced Ceramics™ fűtőrendszernek köszönhetően pedig egyenletesen magas hőt tart fent hajgöndörítés közben.
- Hőálló alátét
- Biztonságos fogórész, ami nem melegszik át és hideg marad
Tipp: Helyezd a csipeszt a hajtincs fölé, ha azt akarod, hogy a fürt befele csavarodjon.
Ha azt szeretnéd, hogy a hajad kifele csavarodjon, helyezd a csipeszt a hajtincs alá.
Tekerd fel a hajad addig a pontig, ahonnan a hullámnak (fürtnek) kezdődnie kell, vigyázva arra, hogy a vas ne érintse meg a fejbőrt.
Tartsd a vasat egy pár másodpercig a hajon, a hajszálak természete és haj hosszának függvényében.
Tekerd le a tincset, amikor a haj érintése meleg (nem forró).
Még szorosabb és rugalmasabb fürtök kialakítására, tekerj fel kisebb hajtincseket. Lazább hullámok készítéséhez használj nagyobb hajtincseket.
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Felmelegedési idő | 45 másodperc |
| Hajsütővas átmérője | 32 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 6 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Kábel hossza | 2.5 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Max. hőmérséklet | 210 °C |
| Min. hőmérséklet | 160 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete |
| Tömeg | 0.41 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Sütővas bevonata: Quartz-Ceramic
* A készülék kvarc-kerámia bevonata használat során egyenletes hőfoktartást és hőeloszlást biztosít, fokozottabb védelmet nyújt vékony szálú haj esetén is.
A sütővas átmérője: 32mm (L méret)
A hőmérséklet 6 fokozatban szabályozható: 160-170-180-190-200-210 °C között
Felmelegedési idő: 45 másodperc
Egyéb jellemzők:
- ki-be kapcsoló gomb
- Automatikus kikapcsolás mód melynek köszönhetően a készülék 60 perc után automatikusan kikapcsol, így, ha bedugva és bekapcsolva felejtette csökkenti az esetleges balesetek kialakulásának esélyét.
- Hőkész állapotjelző/ működést jelző lámpa
- Vezeték hossza: 2,5m (körbe forgó kábel)
- Feszültség és teljesítmény--> 230V~50-60Hz /56W
- Beépített tartó
- LED digitális kijelző-->A precíz, digitális hőfokszabályozóval mindenki könnyedén megtalálhatja a hajtípusának megfelelő hőmérsékletet
- Advanced Ceramics™ fűtőrendszernek köszönhetően pedig egyenletesen magas hőt tart fent hajgöndörítés közben.
- Hőálló alátét
- Biztonságos fogórész, ami nem melegszik át és hideg marad
Tipp: Helyezd a csipeszt a hajtincs fölé, ha azt akarod, hogy a fürt befele csavarodjon.
Ha azt szeretnéd, hogy a hajad kifele csavarodjon, helyezd a csipeszt a hajtincs alá.
Tekerd fel a hajad addig a pontig, ahonnan a hullámnak (fürtnek) kezdődnie kell, vigyázva arra, hogy a vas ne érintse meg a fejbőrt.
Tartsd a vasat egy pár másodpercig a hajon, a hajszálak természete és haj hosszának függvényében.
Tekerd le a tincset, amikor a haj érintése meleg (nem forró).
Még szorosabb és rugalmasabb fürtök kialakítására, tekerj fel kisebb hajtincseket. Lazább hullámok készítéséhez használj nagyobb hajtincseket.
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Felmelegedési idő | 45 másodperc |
| Hajsütővas átmérője | 32 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 6 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Kábel hossza | 2.5 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Max. hőmérséklet | 210 °C |
| Min. hőmérséklet | 160 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete |
| Tömeg | 0.41 kg |
