Leírás
Az extra hosszú, kvarc-kerámia bevonatú hajformázó ideális hosszabb hajhossz esetén is.
- Sütőpálca bevonata: Quartz-Ceramic
- * A készülék kvarc-kerámia bevonata használat során egyenletes hőfoktartást és hőeloszlást biztosít, fokozottabb védelmet nyújt vékony szálú haj esetén is.
- A sütőpálca átmérője: 10mm, XS méret
- A hőmérséklet 6 fokozatban szabályozható: 160-170-180-190-200-210°C között
- A precíz, digitális hőfokszabályozóval mindenki könnyedén megtalálhatja a hajtípusának megfelelő hőmérsékletet.
- Felmelegedési idő: 30 másodperc
Egyéb jellemzők:
- ki-be kapcsoló gomb
- Automatikus kikapcsolás mód melynek köszönhetően a készülék 60 perc után automatikusan kikapcsol, így, ha bedugva és bekapcsolva felejtette csökkenti az esetleges balesetek kialakulásának esélyét.
- Hőkész állapotjelző/ működést jelző lámpa
- Vezeték hossza: 2,5m (körbe forgó kábel)
- Feszültség és teljesítmény--> 230V~50-60Hz /25W
- Hőálló kesztyű és a hidegen maradó fogórész-àegyüttes használata biztonságossá teszi a használatot a kéznek
- Hőálló alátét
- Digitális LED kijelző
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Hajsütővas átmérője | 10 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőálló kesztyű | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 6 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Kábel hossza | 2.5 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Max. hőmérséklet | 210 °C |
| Min. hőmérséklet | 160 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Rosegold |
| Teljesítmény | 25 W |
| Tömeg | 0.52 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Az extra hosszú, kvarc-kerámia bevonatú hajformázó ideális hosszabb hajhossz esetén is.
- Sütőpálca bevonata: Quartz-Ceramic
- * A készülék kvarc-kerámia bevonata használat során egyenletes hőfoktartást és hőeloszlást biztosít, fokozottabb védelmet nyújt vékony szálú haj esetén is.
- A sütőpálca átmérője: 10mm, XS méret
- A hőmérséklet 6 fokozatban szabályozható: 160-170-180-190-200-210°C között
- A precíz, digitális hőfokszabályozóval mindenki könnyedén megtalálhatja a hajtípusának megfelelő hőmérsékletet.
- Felmelegedési idő: 30 másodperc
Egyéb jellemzők:
- ki-be kapcsoló gomb
- Automatikus kikapcsolás mód melynek köszönhetően a készülék 60 perc után automatikusan kikapcsol, így, ha bedugva és bekapcsolva felejtette csökkenti az esetleges balesetek kialakulásának esélyét.
- Hőkész állapotjelző/ működést jelző lámpa
- Vezeték hossza: 2,5m (körbe forgó kábel)
- Feszültség és teljesítmény--> 230V~50-60Hz /25W
- Hőálló kesztyű és a hidegen maradó fogórész-àegyüttes használata biztonságossá teszi a használatot a kéznek
- Hőálló alátét
- Digitális LED kijelző
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Hajsütővas átmérője | 10 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőálló kesztyű | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 6 |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Kábel hossza | 2.5 m |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | BaByliss |
| Max. hőmérséklet | 210 °C |
| Min. hőmérséklet | 160 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Rosegold |
| Teljesítmény | 25 W |
| Tömeg | 0.52 kg |
Hasonló termékek
Remington Pro CI5519 Hajsütővas, 8 hőmérséklet, 19 mm, max. 210 °C, Szürke/Ezüst
Cikkszám: REMCI5519
19.990 Ft
Gyártó: Remington
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Remington S3580 Ceramic Crimp hajkreppelő, Fekete
Cikkszám: REMS3580
20.990 Ft
Gyártó: Remington
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Remington Keratin Protect Inverter CI5318, 210°, 19 mm, Automatikus kikapcsolás, Arany
Cikkszám: REMCI5318
21.990 Ft
Gyártó: Remington
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Remington Ci95 Kúpvas, 210°C, LED kijelző, Kerámia bevonat, Fekete
Cikkszám: REMCI95
17.990 Ft
Gyártó: Remington
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BaByliss C319E Sublim touch hajsütővas, 19 mm, Kerámia bevonat, Fekete
Cikkszám: BABYC319E
17.990 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BaByliss C338E Sublim Touch hajsütővas, 38 mm, Kerámia bevonat, Fekete
Cikkszám: BABYC338E
16.990 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BaByliss C450E Advanced kerámia hajsütővas, 19mm, LED kijelzővel, Rosegold
Cikkszám: BABYC450E
22.990 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BaByliss C451E Advanced kerámia hajsütővas, 25mm, LED kijelzővel, Rosegold
Cikkszám: BABYC451E
22.990 Ft
Gyártó: BaByliss
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
