Leírás
Professzionális hajsütővas (kúpvas) igazgyöngy bevonattal szoros hullámok és laza loknik formázásához egyaránt ideális.
A Remington Ci95 PEARL professzionális hajsütővas újgenerációs kerámia bevonattal rendelkezik igazgyönggyel, melynek köszönhetően így jobban és könnyedébben csúszik a hajban, így jobban kíméli a haj szerkezetét, mint hagyományos társai. Speciális kúpos kialakítása lehetővé teszi, hogy tökéletes a göndör fürtöket készítsen. használata egyszerű és biztonságos, hiszen a formázó vége hideg marad, a hőmérsékletszabályozó pedig meggátolja, hogy a hőmérsklet véletlenül elállítódjon. Praktikus hőálló táskájában egyszerűen tárolható és szállítható
- Újgenerációs kerámia bevonat igazgyönggyel*: 8 x kíméletesebb*, 5 x kopásállóbb
- Speciális kialakítás (kúpvas) a tökéletes loknik létrehozásához
- Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 130ºC - 210ºC
- 30 másodperces felmelegedési idő
- Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
- Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
- A formázó vége hideg marad
- Automatikus feszültségilleszkedés
- 3 méteres szalon kábel
- Hőálló táska és kesztyű
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia-Gyöngy |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Feszültség állítás | Automatikus |
| Hajsütővas átmérője | 13 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőálló kesztyű | Igen |
| Hőálló táska | Igen |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 210 °C |
| Min. hőmérséklet | 130 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 45 W |
| Tömeg | 0.39 kg |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Professzionális hajsütővas (kúpvas) igazgyöngy bevonattal szoros hullámok és laza loknik formázásához egyaránt ideális.
A Remington Ci95 PEARL professzionális hajsütővas újgenerációs kerámia bevonattal rendelkezik igazgyönggyel, melynek köszönhetően így jobban és könnyedébben csúszik a hajban, így jobban kíméli a haj szerkezetét, mint hagyományos társai. Speciális kúpos kialakítása lehetővé teszi, hogy tökéletes a göndör fürtöket készítsen. használata egyszerű és biztonságos, hiszen a formázó vége hideg marad, a hőmérsékletszabályozó pedig meggátolja, hogy a hőmérsklet véletlenül elállítódjon. Praktikus hőálló táskájában egyszerűen tárolható és szállítható
- Újgenerációs kerámia bevonat igazgyönggyel*: 8 x kíméletesebb*, 5 x kopásállóbb
- Speciális kialakítás (kúpvas) a tökéletes loknik létrehozásához
- Digitális hőmérséklet beállítás LCD kijelzővel: 130ºC - 210ºC
- 30 másodperces felmelegedési idő
- Automatikus kikapcsolás funkció 1 óra működés után
- Hőmérsékletszabályozó biztonsági funkció: meggátolja, hogy a hőmérséklet véletlenül elállítódjon
- A formázó vége hideg marad
- Automatikus feszültségilleszkedés
- 3 méteres szalon kábel
- Hőálló táska és kesztyű
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Bevonat anyaga | Kerámia-Gyöngy |
| Felmelegedési idő | 30 másodperc |
| Feszültség állítás | Automatikus |
| Hajsütővas átmérője | 13 mm |
| Használat | Háztartási |
| Hőálló kesztyű | Igen |
| Hőálló táska | Igen |
| Ionizáló funkció | Nem |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LCD |
| Körbeforgó vezeték | Igen |
| Márka | Remington |
| Max. hőmérséklet | 210 °C |
| Min. hőmérséklet | 130 °C |
| Nedves használat | Nem |
| Szín | Fekete |
| Tápfeszültség | 220 Volt |
| Teljesítmény | 45 W |
| Tömeg | 0.39 kg |
