Leírás
BERLINGER HAUS BH/9193 Konyhai robotgép, 1300 W, 6 l keverőtál, 6 fokozat, Metallic Line Burgundy Edition
A Berlinger Haus konyhai gép/állványkeverőt különféle ételek kéz nélküli keverésére tervezték, a könnyű és levegős tojásfehérjétől a ragadós kenyértésztáig.
Az erős, 1300 wattos motor kiválóan alkalmas a mindennapi keveréshez, és még a legsűrűbb sütitésztát is elbírja.
6 fokozatú mixer minden ételkészítési igényhez. Minden alkalommal tökéletes keverési eredményt biztosít.
A csúszásmentes lábakbiztosan tartják a mixert.
A Berlinger Haus többfunkciós konyhai gép/állványkeverő professzionálisan az Ön konyhai igényeihez készült.
1300 W-os nagy teljesítményű motor, nagy rozsdamentes acél keverőtál elegendő kapacitást biztosít.
Minden konyhai állványkeverőhöz tésztakampó, lapos habverő és drótos habverő tartozik.
Élvezheti a sütemények, kenyér, sütemények, péksütemények, muffinok és gofri készítésének mókáját.
Erőteljes motor 6 fokozatú vezérléssel
A precíz, 6 sebességes vezérlővel választhat a lassú keveréstől a gyors keverésig. A bolygórendszerű keverés erőteljes teljesítménye kenyértészta, sűrű tészták, habcsók és tejszínhab keveréséhez, valamint alacsonyabb keverési és keverési sebesség a legfinomabb főzetek finomítása. tökéletesen illeszkedik a különböző összetevőkhöz. Ideális tészta és kenyérkeverő.
Dönthető fej és csúszásgátló stabil kialakítás
Döntse meg a keverőfejet a keverőhorgok rögzítéséhez vagy cseréjéhez, ami biztonságosabb.
A gépalap erős szilikon tapadókorongokkal van felszerelve, a csúszásmentes szilikon lábak stabilan tartják a gépet, és elkerülik a mozgást vagy a ugrálást működés közben.
Könnyen használható és tisztítható
Három tartozék könnyen rögzíthető a tengelyhez, a tésztakampóhoz, a habverőhöz és a habverőhöz, amelyek könnyen rögzíthetők.
A tésztakampó és lapát tömör fém, erős és tartós.
LED-es teljesítményjelzővel rendelkezik.
Paraméterek
| Dagasztószárak | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Műanyag |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szín | Burgundi |
| Teljesítmény | 1300 W |
| Tömeg | 5.8 kg |
| Sebesség fokozatok száma | 6 turbófokozattal |
| Könnyen tisztítható | Igen |
| Könnyű nyitás / zárás | Igen |
| Rozsdamentes acél tál | Igen |
| Led fény, mint teljesítmény jelző | Igen |
| Csendes | Igen |
| Elegáns kialakítás | Igen |
| Anyaga | műanyag és rozsdamentes acél |
| Csomag Tartalma | Rozsdamentes acél keverőtál 6L, 3 kar:tapadásmentes tésztadagasztó- és keverőkampó, habverő |
| Teljesítmény | 1300 W |
| Tápfeszültség | 220-240 v, 50/60 Hz |
Youtube videók
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
BERLINGER HAUS BH/9193 Konyhai robotgép, 1300 W, 6 l keverőtál, 6 fokozat, Metallic Line Burgundy Edition
A Berlinger Haus konyhai gép/állványkeverőt különféle ételek kéz nélküli keverésére tervezték, a könnyű és levegős tojásfehérjétől a ragadós kenyértésztáig.
Az erős, 1300 wattos motor kiválóan alkalmas a mindennapi keveréshez, és még a legsűrűbb sütitésztát is elbírja.
6 fokozatú mixer minden ételkészítési igényhez. Minden alkalommal tökéletes keverési eredményt biztosít.
A csúszásmentes lábakbiztosan tartják a mixert.
A Berlinger Haus többfunkciós konyhai gép/állványkeverő professzionálisan az Ön konyhai igényeihez készült.
1300 W-os nagy teljesítményű motor, nagy rozsdamentes acél keverőtál elegendő kapacitást biztosít.
Minden konyhai állványkeverőhöz tésztakampó, lapos habverő és drótos habverő tartozik.
Élvezheti a sütemények, kenyér, sütemények, péksütemények, muffinok és gofri készítésének mókáját.
Erőteljes motor 6 fokozatú vezérléssel
A precíz, 6 sebességes vezérlővel választhat a lassú keveréstől a gyors keverésig. A bolygórendszerű keverés erőteljes teljesítménye kenyértészta, sűrű tészták, habcsók és tejszínhab keveréséhez, valamint alacsonyabb keverési és keverési sebesség a legfinomabb főzetek finomítása. tökéletesen illeszkedik a különböző összetevőkhöz. Ideális tészta és kenyérkeverő.
Dönthető fej és csúszásgátló stabil kialakítás
Döntse meg a keverőfejet a keverőhorgok rögzítéséhez vagy cseréjéhez, ami biztonságosabb.
A gépalap erős szilikon tapadókorongokkal van felszerelve, a csúszásmentes szilikon lábak stabilan tartják a gépet, és elkerülik a mozgást vagy a ugrálást működés közben.
Könnyen használható és tisztítható
Három tartozék könnyen rögzíthető a tengelyhez, a tésztakampóhoz, a habverőhöz és a habverőhöz, amelyek könnyen rögzíthetők.
A tésztakampó és lapát tömör fém, erős és tartós.
LED-es teljesítményjelzővel rendelkezik.
| Dagasztószárak | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőszár anyaga | Műanyag |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Márka | Berlinger Haus |
| Mosogatógépben mosható tartozékok | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szín | Burgundi |
| Teljesítmény | 1300 W |
| Tömeg | 5.8 kg |
| Sebesség fokozatok száma | 6 turbófokozattal |
| Könnyen tisztítható | Igen |
| Könnyű nyitás / zárás | Igen |
| Rozsdamentes acél tál | Igen |
| Led fény, mint teljesítmény jelző | Igen |
| Csendes | Igen |
| Elegáns kialakítás | Igen |
| Anyaga | műanyag és rozsdamentes acél |
| Csomag Tartalma | Rozsdamentes acél keverőtál 6L, 3 kar:tapadásmentes tésztadagasztó- és keverőkampó, habverő |
| Teljesítmény | 1300 W |
| Tápfeszültség | 220-240 v, 50/60 Hz |
