Leírás
Leírás
Anyaga: rozsdamentes acél, műanyag
Teljesítmény: 1300 W
6 sebességes, turbó fokozattal
6 l rozsdamentes acél tál
LED fény, teljesítmény jelzőként
Könnyen tisztítható
Csendes
Csúszásmentes lábak stabilitást és biztonságos működést biztosítanak
3 kar: tapadásmentes tésztadagasztó és keverőszár, habverő
220-240 V, 50-60 Hz
Szín: matt fekete
Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Márka | Berlinger Haus |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szín | Matt fekete |
| Teljesítmény | 1300 W |
| Tömeg | 6 kg |
| Űrtartalom | 6 l |
| Zajszint | 78 dB |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
Leírás
Anyaga: rozsdamentes acél, műanyag
Teljesítmény: 1300 W
6 sebességes, turbó fokozattal
6 l rozsdamentes acél tál
LED fény, teljesítmény jelzőként
Könnyen tisztítható
Csendes
Csúszásmentes lábak stabilitást és biztonságos működést biztosítanak
3 kar: tapadásmentes tésztadagasztó és keverőszár, habverő
220-240 V, 50-60 Hz
Szín: matt fekete
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Ki/be kapcsoló gomb | Igen |
| Kijelző | LED |
| Márka | Berlinger Haus |
| Sebesség fokozatok száma | 6 |
| Szín | Matt fekete |
| Teljesítmény | 1300 W |
| Tömeg | 6 kg |
| Űrtartalom | 6 l |
| Zajszint | 78 dB |
