Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Igen |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Márka | Sencor |
| Pillanatfokozat | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 8 |
| Szárkioldó gomb | Nem |
| Szín | Fehér |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Tömeg | 6 kg |
| Űrtartalom | 4.5 l |
| Zajszint | 92 dB |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
| Csúszásmentes talp | Igen |
| Dagasztószárak | Igen |
| Gyümölcspépesítő kiegészítő | Igen |
| Habverőszárak | Igen |
| Használat | Háztartási |
| Húsdaráló kiegészítő | Igen |
| Keverőtál | Igen |
| Keverőtál anyaga | Rozsdamentes acél |
| Keverőtál fedél | Igen |
| Márka | Sencor |
| Pillanatfokozat | Igen |
| Sebesség fokozatok száma | 8 |
| Szárkioldó gomb | Nem |
| Szín | Fehér |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Tömeg | 6 kg |
| Űrtartalom | 4.5 l |
| Zajszint | 92 dB |
Hasonló termékek
SENCOR STM 3761BK Konyhai robotgép, 1000W, 4,5 l rozsdamentes acél edény, Mágneses fedél, 6 fokozat, Fekete
Cikkszám: SENSTM3761BK
65.850 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STM 3630WH Multifunkciós konyhai robotgép, 1300W, 5.5 l rozsdamentes acél edény, 3 különböző tartozék, 6 fokozat, Fehér
Cikkszám: SENSTM3630WH
67.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STM 3760WH Konyhai robotgép, 1000W, 4.5 L, Fehér
Cikkszám: SENSTM3760WH
63.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
BERLINGER HAUS BH/9269 Multifunkcionális konyhagép, Black Rose Collection
Cikkszám: BH9269
74.990 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STM 3787CH Konyhai robotgép, 1200 W, 5 l-es extra nagy rozsdamentes edény, 6 fordulatszám, Pulse funkció és 2 NutriSmart program, Fehér-Bézs
Cikkszám: SENSTM3787CH
81.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Sencor STM 3780GG Konyhai robotgép, 1200W, 5 l rozsdamentes edény, 1,5 l üvegedény, 0.6 l-es smoothie edény, 6 fokozat, Zöld-Fehér
Cikkszám: SENSTM3780GG
81.990 Ft
Gyártó: Sencor
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Berlinger Haus BH/9512 matt fekete konyhai robotgép 6 L, 1300W, 6 sebességes, turbó fokozattal
Cikkszám: BH9512
48.990 Ft
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
Berlinger Haus LP-BH-042L konyhai robotgép ezüst színű
Cikkszám: LPBH042L
-18%
Gyártó: Berlinger Haus
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 06.
