Leírás
LEÍRÁS:
Intelligens hőszabályozás
Élvezze az egyenletes barnulási eredményeket több alkalmazásban is a Braun intelligens hőszabályozó rendszerének köszönhetően.
Változó hőszabályozás
A nyolc különböző beállítással kiválaszthatja a kívánt barnulási fokot, függetlenül a kenyér típusától.
Többféle funkció
A megvilágított gombok segítségével választhat a kiolvasztás, az újramelegítés és a törlés funkciók között.
Teljesítmény 900 W
Teljesítmény szintek 8 fokozat
Pirítható szeletek száma 2 szelet
Zsemlemelegítő rács
Állítható pirítási fokozat
Automatikus kiadás
Kivehető morzsatálca
Kiolvasztás
Újramelegítés funkció
Szín Ezüst-Fekete
Súly (bruttó) 2 kg
Paraméterek
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 8 |
| Kiolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Szeletek száma | 2 |
| Teljesítmény | 900 W |
| Tömeg | 2 kg |
| Zsemlemelegítő rács | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
Intelligens hőszabályozás
Élvezze az egyenletes barnulási eredményeket több alkalmazásban is a Braun intelligens hőszabályozó rendszerének köszönhetően.
Változó hőszabályozás
A nyolc különböző beállítással kiválaszthatja a kívánt barnulási fokot, függetlenül a kenyér típusától.
Többféle funkció
A megvilágított gombok segítségével választhat a kiolvasztás, az újramelegítés és a törlés funkciók között.
Teljesítmény 900 W
Teljesítmény szintek 8 fokozat
Pirítható szeletek száma 2 szelet
Zsemlemelegítő rács
Állítható pirítási fokozat
Automatikus kiadás
Kivehető morzsatálca
Kiolvasztás
Újramelegítés funkció
Szín Ezüst-Fekete
Súly (bruttó) 2 kg
| Automatikus kikapcsolás | Igen |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 8 |
| Kiolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Szeletek száma | 2 |
| Teljesítmény | 900 W |
| Tömeg | 2 kg |
| Zsemlemelegítő rács | Igen |
