Leírás
LEÍRÁS:
- 1000 W-os kenyérpirító 1 hosszú szelet kenyérhez
- 6 pirítási beállítás kedvenc pirítósához
- Megszakítás, olvasztás és újramelegítés funkció
- Beépített zsemlemelegítővel
- Praktikus kivehető morzsatálca
- Vezetéktárolási funkció
|
Termék típusa |
Hosszúszeletes kenyérpirító |
|
Max. teljesítmény |
1000 W |
|
Kialakítás |
Hosszú nyílás |
|
Rések száma |
1 |
|
Állítható pirítási szintek |
6 |
|
Működési mód |
Hálózati |
|
Kábeltartó |
Igen |
|
Kiolvasztás funkció |
Igen |
|
Újramelegítési funkció |
Igen |
|
Zsemlemelegítő feltét |
Igen |
|
Megállító gomb |
Igen |
|
Morzsatálca |
Igen |
|
Rozsdamentes acél burkolat |
Igen |
|
Burkolat anyaga |
Alumínium, ABS műanyag |
|
Kábelhossz |
0.8 m |
|
Szélesség |
127 mm |
|
Magasság |
182 mm |
|
Mélység |
412 mm |
|
Szín |
Inox |
|
Tömeg |
1.3 kg |
Paraméterek
| Hőmérséklet fokozatok száma | 6 |
| Kábel hossza | 0.8 m |
| Kiolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Magasság | 18.2 cm |
| Márka | Nedis |
| Mélység | 41.2 cm |
| Szélesség | 13 cm |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Tömeg | 1.3 kg |
| Vezeték tároló | Igen |
| Zsemlemelegítő rács | Igen |
Vélemények
Facebook kommentek
Leírás és Paraméterek
LEÍRÁS:
- 1000 W-os kenyérpirító 1 hosszú szelet kenyérhez
- 6 pirítási beállítás kedvenc pirítósához
- Megszakítás, olvasztás és újramelegítés funkció
- Beépített zsemlemelegítővel
- Praktikus kivehető morzsatálca
- Vezetéktárolási funkció
|
Termék típusa |
Hosszúszeletes kenyérpirító |
|
Max. teljesítmény |
1000 W |
|
Kialakítás |
Hosszú nyílás |
|
Rések száma |
1 |
|
Állítható pirítási szintek |
6 |
|
Működési mód |
Hálózati |
|
Kábeltartó |
Igen |
|
Kiolvasztás funkció |
Igen |
|
Újramelegítési funkció |
Igen |
|
Zsemlemelegítő feltét |
Igen |
|
Megállító gomb |
Igen |
|
Morzsatálca |
Igen |
|
Rozsdamentes acél burkolat |
Igen |
|
Burkolat anyaga |
Alumínium, ABS műanyag |
|
Kábelhossz |
0.8 m |
|
Szélesség |
127 mm |
|
Magasság |
182 mm |
|
Mélység |
412 mm |
|
Szín |
Inox |
|
Tömeg |
1.3 kg |
| Hőmérséklet fokozatok száma | 6 |
| Kábel hossza | 0.8 m |
| Kiolvasztás | Igen |
| Kivehető morzsatálca | Igen |
| Magasság | 18.2 cm |
| Márka | Nedis |
| Mélység | 41.2 cm |
| Szélesség | 13 cm |
| Teljesítmény | 1000 W |
| Tömeg | 1.3 kg |
| Vezeték tároló | Igen |
| Zsemlemelegítő rács | Igen |
